Kursy dla Dzieci
Szkolnych

 

 

Dla dzieci z klasy 1 i 2
Mądre dziecko - Dobry start
To program specjalnie skonstruowany dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Kurs ten jest odpowiedzią na potrzeby dziecka i rodzica w pierwszych dwóch latach nauki szkolnej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla dzieci z klas 5 i 6
Uczeń z Charakterem
Przed dziećmi z klas piątych i szóstych stają coraz wyższe wymagania, dlatego potrzebują one bardziej zaawansowanych technik uczenia się i czytania. Dzieci również rozwijają w sobie poczucie własnej wartość i uczą się pracy z emocjami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla dzieci z klas 3 i 4
Mądre dziecko
Program stworzony z myślą o dzieciach, które zakończą etap wczesnoszkolny i rozpoczną kształcenie w ramach przedmiotów. Dzieci doskonalą umiejętność czytania, zapamiętywania i uczenia się oraz rozwijają swoje poczucie własnej wartości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla dzieci z klas od 1 do 8
Mistrzowie Matematyki
Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”. Programy rozwoju zdolności matematycznych oparte na metodzie „Math Circle” prof. R. Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla młodzieży z klas 7 i 8
NASTOLATEK Z KLASĄ
Program, skonstruowany z myślą o młodzieży, która mierzy się nie tylko z nauką, ale również, ze zmianami, które zachodzą w nich samych, związanych z dojrzewaniem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kursy dla Dzieci Szkolnych

Niepubliczna Placówka Oświatowa
Akademia Nauki Koszalin

ul. St. Staszica 38
Koszalin
+48 733 278 182
+48 697 709 556
e-mail: biuro@akademianauki-koszalin.pl