Półkolonie w Akademii Nauki Koszalin

Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki Koszalin z siedzibą ul Mieszka I 30 75-132 Koszalin będąca Administratorem Danych informuje, że przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu zawarcia i realizacji umowy dotyczącej realizacji zajęć dydaktycznych oraz działań związanych z promocją usług własnych.
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w przypadku realizacji usługi jest art. 6 ust 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwane jako „RODO”). Oznacza to, że Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy dotyczącej realizacji zajęć dydaktycznych. W przypadku działań marketingowych produktów własnych Administrator przetwarza dane na podstawie art. 6 ust 1 lit a RODO tj zgody wyrażonej z chwila przekazania swoich danych.
Pani/Pana dane mogą być przekazywane jedynie podmiotom mającym podstawę prawną otrzymania takich informacji oraz podmiotom przetwarzającym na rzecz Administratora w zakresie niezbędnym do zawarcia  i realizacji umowy dotyczącej realizacji zajęć dydaktycznych.
 W przypadku gdy dane zostały zebrane w celu świadczenia usługi zajęć dydaktycznych Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez okres 6 lat od momentu zakończenia świadczenia w/w usługi, oraz do czasu cofnięcia zgody jeżeli są przetwarzane na podstawie takiej zgody. Okres ten może zostać przedłużony do czasu, upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń, jeśli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia lub obrony przed takimi roszczeniami
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do tych danych i ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody  a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
Pani/Pana dane nie będą podlegały automatyzacji podejmowania   decyzji oraz nie będą profilowane, a także nie są przekazywane do państw trzecich.

 

Kochani 😊

Czas szybko mija … jeszcze trochę i wakacje!!

Zachęceni ogromnym zainteresowaniem naszymi wakacyjnymi zajęciami i w tym roku postanowiliśmy zrobić kolejną edycję naszych półkolonii.

 

🧪Jak zawsze będą one organizowane zgodnie z najnowszymi zaleceniami sanitarnymi oraz w małych grupach, ponieważ bezpieczeństwo naszych uczestników to dla nas podstawa! Podobnie jak dobra zabawa i życzliwa atmosfera 😊 A do tego, tak zupełnie przy okazji … zdobywanie wiedzy!!!

 

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko spędziło aktywnie czas, łącząc naukę i zabawę pod okiem trenerów Akademii Nauki, dla których nauczanie to pasja, skorzystaj z naszej oferty!
 


Półkolonie naukowe w Akademii Nauki to:


🔹bezpieczeństwo – duża powierzchnia – 200 m2 tylko dla uczestników półkolonii, na wyłączność boisko sportowe ( z boiskiem do piłki, kortem tenisowym, bieżnią).
🔹lokalizacja – centrum osiedla Przylesie 200 m od Emki
🔹doświadczona kadra Akademii Nauki
🔹3 terminy tygodniowych zajęć w formule półkolonii
🔹2 tematyki programów do wyboru
🔹dla dzieci w wieku 7 - 12 lat
🔹 niezwykłe połączenie nauki z zabawą

🔹pełen zakres zajęć tematycznych, prowadzonych nowoczesnymi metodami aktywizującymi z różnych dziedzin wiedzy.

Wierzymy, że letni czas możemy wykorzystać wspólnie, by razem odkrywać, bawić się, grać i przede wszystkim otwierać drzwi do magicznego świata nauki. Twoje Dziecko razem z nami przeniesie się do przylądka wielozmysłowych doświadczeń, odbędzie baśniową kosmiczną podróż, a wspólne chwile sprawią, że będzie się świetnie bawić. Nasza misja to zabawa nauką, to Szczęśliwe– Dziecko - Twoje Dziecko. Dołącz do nas już dziś i zapisz wstępnie swoją pociechę na edukacyjne półkolonie organizowane w Akademii. Zanim jednak to zrobisz, zapoznaj się dokładnie z informacjami dotyczącymi zapisów, które przygotowaliśmy poniżej.

 

Terminy naszych półkolonii:   
I turnus – 25.07-29.07    
II turnus – 01.08 – 05.08 
III turnus -  08.08 – 12.08   

 

Miejsce: Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki, ul. Staszica 38, Koszalin

 

 

Kreatywni konstruktorzy

 

 

Zrobić coś samodzielnie? Co za frajda! Dać się ponieść wyobraźni, zaprojektować, zbudować , stworzyć … Jakie to emocjonujące. Być wynalazcą! Pójść śladami wielkich konstruktorów , którzy zmieniali świat! Dlaczego nie? Przecież każdy z nas to istny ocean pomysłów. Wystarczy tylko pozwolić im  stać się rzeczywistością …  i zrobimy to wspólnie. Podczas zajęć zgłębimy wiedzę na temat wynalazków, które zmieniły ludzkość, poznamy sylwetki sławnych ludzi, którzy nie bali się marzyć i uparcie dążyli do celu.  I oczywiście my również zamienimy się w wynalazców, a nasze prace przyniosą nam wszystkim baaardzo dużo radości. Zatem wyobraźnia na start!!!.

 

 

Zapraszamy !!!

 

 

Zasady zapisów dzieci do udziału w półkoloniach:

 

 

Koszt udziału dziecka w turnusie to 590zł ( w tym przekąska, obiad, woda niegazowana, owoce)

 

 

Rezerwacji dokonujemy tylko poprzez stronę internetową Akademii Nauki. Nie prowadzimy zapisów telefonicznych.

 

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc rezerwację miejsca na półkolonie należy potwierdzić wpłatą 300 zł zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji. Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo do wypełnienia kartę kolonijną..

 

 

Ważne! Prosimy o przemyślane zapisy i zapoznanie z poniższą tabelą.

 

TERMIN PÓŁKOLONII

PRZEDPŁATA

DOPŁATA DO KWOTY CAŁKOWITEJ

TURNUS I  25-29.07.2022

300 zł do 3 dni po zapisie

do 4 lipca 2022 r.

TURNUS II 1-5.08.2022

300 zł do 3 dni po zapisie

do 11 lipca 2022 r.

TURNUS III  8-12.08.2022

300 zł do 3 dni po zapisie

do 18 lipca 2022 r.

 

Nr konta do wpłaty:  91 1140 2004 0000 3602 8174 4922

z dopiskiem: turnus 1 (2/3) /imię i nazwisko dziecka

 

 

 

Uwaga !

 

W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji miejsce na półkoloniach może zostać zaoferowane osobie z listy rezerwowej.

 

Brak dopłaty do kwoty całkowitej za uczestnictwo dziecka w półkoloniach do wyżej wyznaczonego terminu ujętego w tabeli spowoduje automatyczne anulowanie rezerwacji, a opłata wstępna nie będzie podlegać zwrotowi

 

 

 

Nasze Programy:

 

Kosmiczni podróżnicy


Kosmos od zawsze interesował człowieka. Już starożytni badacze z ciekawością obserwowali nocne niebo, wyobrażając sobie, jakie tajemnice ono skrywa. I my zamienimy się podczas naszych wakacyjnych spotkań w niestrudzonych odkrywców Wszechświata i będziemy wspólnie zgłębiać wiedzę  na jego temat. Czekają na nas zagadki, obserwacje, gry i zabawy, a także kosmiczne zadania , którym dadzą radę tylko wytrwali badacze. Kto wie … może uda nam się razem coś wielkiego odkryć? Na pewno! 😊.

  

Niepubliczna Placówka Oświatowa
Akademia Nauki Koszalin

ul. St. Staszica 38
Koszalin
+48 733 278 182
+48 697 709 556
e-mail: biuro@akademianauki-koszalin.pl