Półkolonie w Akademii Nauki Koszalin

Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki Koszalin z siedzibą ul Mieszka I 30 75-132 Koszalin będąca Administratorem Danych informuje, że przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu zawarcia i realizacji umowy dotyczącej realizacji zajęć dydaktycznych oraz działań związanych z promocją usług własnych.
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w przypadku realizacji usługi jest art. 6 ust 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwane jako „RODO”). Oznacza to, że Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy dotyczącej realizacji zajęć dydaktycznych. W przypadku działań marketingowych produktów własnych Administrator przetwarza dane na podstawie art. 6 ust 1 lit a RODO tj zgody wyrażonej z chwila przekazania swoich danych.
Pani/Pana dane mogą być przekazywane jedynie podmiotom mającym podstawę prawną otrzymania takich informacji oraz podmiotom przetwarzającym na rzecz Administratora w zakresie niezbędnym do zawarcia  i realizacji umowy dotyczącej realizacji zajęć dydaktycznych.
 W przypadku gdy dane zostały zebrane w celu świadczenia usługi zajęć dydaktycznych Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez okres 6 lat od momentu zakończenia świadczenia w/w usługi, oraz do czasu cofnięcia zgody jeżeli są przetwarzane na podstawie takiej zgody. Okres ten może zostać przedłużony do czasu, upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń, jeśli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia lub obrony przed takimi roszczeniami
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do tych danych i ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody  a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
Pani/Pana dane nie będą podlegały automatyzacji podejmowania   decyzji oraz nie będą profilowane, a także nie są przekazywane do państw trzecich.

Programy:

 

 

 

 

 

 

 

Kochani 😊

Czas szybko mija … jeszcze trochę i wakacje!!

Po tym trudnym roku ciągłej pracy przy komputerze i izolacji, z którą musieliśmy zmierzyć się my wszyscy a w szczególności dzieci, postanowiliśmy zrobić drugą edycję naszych półkolonii.

 

🧪To będzie niezwykły tydzień pełen eksperymentowania, robotyki,  radości, uśmiechu  i wspaniałej i kreatywnej zabawy!

Półkolonie organizowane będą zgodnie z najnowszymi zaleceniami sanitarnymi oraz w małych grupach, ponieważ bezpieczeństwo naszych uczestników to podstawa!
 

Więc jeśli chcesz, by Twoje dziecko spędziło aktywnie czas, łącząc naukę i zabawę pod okiem trenerów Akademii Nauki, dla których nauczanie to pasja, skorzystaj z naszej oferty!
 

Wierzymy, że letni czas możemy wykorzystać wspólnie, by razem odkrywać, bawić się, grać i przede wszystkim otwierać drzwi do magicznego świata nauki. Twoje Dziecko razem z nami przeniesie się do przylądka wielozmysłowych doświadczeń, odbędzie baśniową podróż w naszym wehikule czasu, a wspólne chwile sprawią, że będzie się świetnie bawić. Nasza misja to zabawa nauką, to Szczęśliwe– Dziecko - Twoje Dziecko. Dołącz do nas już dziś i zapisz wstępnie swoją pociechę na edukacyjne półkolonie organizowane w Akademii.


Półkolonie naukowe w Akademii Nauki to:
🔹bezpieczeństwo – duża powierzchnia – 200 m2 tylko dla uczestników półkolonii, na wyłączność boisko sportowe ( z boiskiem do piłki, kortem tenisowym, bieżnią).
🔹lokalizacja – centrum osiedla Przylesie 200 m od Emki
🔹doświadczona kadra Akademii Nauki
🔹4 terminy tygodniowych zajęć w formule półkolonii
🔹2 tematyki programów do wyboru
🔹dla dzieci w wieku 7 - 12 lat
🔹 niezwykłe połączenie nauki z zabawą

🔹pełen zakres zajęć tematycznych, prowadzonych nowoczesnymi metodami aktywizującymi z różnych dziedzin wiedzy.

 

Terminy:   
I turnus – 19.07-23.07    
II turnus – 26.07 – 30.07  
III turnus -  09.08 – 13.08   
IV turnus -  16.08 – 20.08

 

Każdego dnia (poniedziałek-piątek) gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 8.00-16.00.

 

Koszt udziału dziecka w turnusie to 590zł ( w tym II śniadanie, obiad, napoje, owoce)

Ważne!
Dla dzieci uczęszczających na kursy roczne do Akademii Nauki oferujemy specjalny rabat! - 40 zł

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (do 10 osób w każdej grupie) rezerwację miejsca na półkolonie należy potwierdzić wpłatą 100 zł zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji.

 

W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji miejsce na półkoloniach może zostać zaoferowane osobie z listy rezerwowej.

 

Miejsce: Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki, ul. Staszica 38, Koszalin

 

Zapisz dziecko teraz wypełniając formularz poniżej lub dzwoniąc na tel. 733 278 182 .

 

Nr konta  42 1140 2004 0000 3402 7804 4091

„Wakacje z Sherlockiem”


W te wakacje spotykamy się z genialnym detektywem Sherlockiem Holmesem. Przed nami liczne zagadki, poszukiwania ukrytych łupów, łamanie szyfrów, analizowanie dowodów, badanie odcisków palców, tropienie po śladach, odczytywanie wskazówek. Poznamy podstawy kryptografii i staniemy się ekspertami w szyfrowaniu oraz rozszyfrowywaniu wiadomości! Zagramy w gry logiczne oraz przekonamy się, że nawet najmniejszy szczegół ma olbrzymie znaczenie podczas śledztwa: „gra w świadka”, „tropienie fałszerzy”, „książka portretów pamięciowych”. Przed nami wiele przygód jako pomocnicy detektywa Sherlocka Holmesa.

 

Dzięki naszej profesjonalnej kadrze, dzieci aby zapamiętać potrzebne informacje, poznają techniki pamięciowe oraz poprawią pracę swojego umysłu i swoją spostrzegawczość.
W trakcie naszych warsztatów będą nam towarzyszyły gry i zabawy logiczne oraz eksperymenty naukowe. Nauczymy się współpracy w grupie, bo każdy z nas ma inne zdolności i wiedzę. Będziemy się wspierać, a poprzez zabawę doskonalić umiejętność komunikacji i wyrażania emocji. Poza tym dowiemy się wielu ciekawych rzeczy o sobie i otaczającym nas świecie.


Podczas trwania półkolonii gwarantujemy dzieciom szeroką gamę gier i zabaw logicznych, strategicznych oraz sportowych na przyległym boisku szkolnym, które mamy do wykorzystania podczas trwania turnusów tylko na naszą wyłączność. Jako organizatorzy chcemy zapewnić dzieciom jak najwięcej możliwości spędzania czas na powietrzu, dlatego znaczną część dnia będziemy organizować na przyległym ogrodzonym terenie zielonym.
Dodatkowo w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych będziemy dla dzieci organizować tzw. „kino na leżakach” wykorzystując własne zasoby lokalowe i sprzętowe.
 

„Wehikuł czasu”


Jak dotąd ludziom nie udało się skonstruować maszyny pozwalającej przenosić się w czasie wstecz ale nasze dzieci dzięki swojej wyobraźni i pod okiem naszych trenerów odbędą wirtualną podróż tworząc samodzielnie odpowiadające epokom budowle, pojazdy, stroje. Poza tym podróżując w czasie będą mieli okazję poznać jak żyli ludzie w dawnych epokach i czym się zajmowali na co dzień.
Więc razem  zbudujemy statek kosmiczny – nasz wehikuł, stworzymy model średniowiecznego zamku; wykonamy model karety, nauczymy się strzelać z łuku, uszyjemy stroje z przeszłości a także poznamy słowa w językach obcych odwiedzanych krajów.


Podczas trwania półkolonii gwarantujemy dzieciom szeroką gamę gier i zabaw logicznych, strategicznych oraz sportowych na przyległym boisku szkolnym, które mamy do wykorzystania podczas trwania turnusów tylko na naszą wyłączność. Jako organizatorzy chcemy zapewnić dzieciom jak najwięcej możliwości spędzania czas na powietrzu, dlatego znaczną część dnia będziemy organizować na przyległym ogrodzonym terenie zielonym.
Dodatkowo w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych będziemy dla dzieci organizować tzw. „kino na leżakach” wykorzystując własne zasoby lokalowe i sprzętowe.
 

Niepubliczna Placówka Oświatowa
Akademia Nauki Koszalin

ul. St. Staszica 38
Koszalin
+48 733 278 182
+48 697 709 556
e-mail: biuro@akademianauki-koszalin.pl