JĘZYKI OBCE DLA DZIECI
 

- ANGIELSKI
- NIEMIECKI
- CHIŃSKI
Mały podróżnik kurs dla dzieci w wieku 4 -7 lat
Odkrywanie świata poprzez naukę języków obcych (opcjonalnie język angielski, niemiecki, chiński) to fascynującą nauka komunikowania się z wykorzystaniem metody czytania Glenna Domana.
Przekonasz się, jak w przyjemny sposób Twoje dziecko doświadcza stawiania pierwszych kroków z językiem obcym (do wyboru: język angielski, niemiecki lub chiński). Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się komunikować się w języku obcym. Podczas wirtualnych wypraw mali podróżnicy nauczą się słówek i wyrażeń przydatnych w codziennych sytuacjach, gdyż będą się ich uczyć poprzez zabawę w kontekście danej sytuacji, co sprzyja ich zapamiętywaniu.
Dlaczego warto?
  •     Badania dowodzą, że to właśnie dzieci w wieku przedszkolnym mają największe zdolności wykorzystywania partii mózgu odpowiedzialnych za naukę języków. Język obcy w wieku przedszkolnym  jest dobrym początkiem osłuchania się malucha z językiem.

 

  •     Sięgamy po narzędzia, które aktywizować będą wszystkie zmysły dzieci. Tak więc zajęcia będą przeplatać różnego rodzaju aktywności: słuchanie, śpiew, zabawę, prace plastyczne. Do nauki wykorzystujemy  realne przedmioty z ich otoczenia, które będą mogli nie tylko oglądać, ale też dotykać czy smakować.

 

  •     Naszym trenerem jest nauczycielka na co dzień ucząca języków obcych w szkołach podstawowych, absolwentka uczelni wyższej w Berlinie  „Freie Universiät Berlin”, która dzięki edukacji zagranicznej doskonale wie jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu wartości i zaangażowania w naukę języków obcych.

 

  •     Podczas cotygodniowych spotkań (każde po 60 minut) Twoje dziecko odkryje radość uczenia się poprzez empirycznie doświadczanie, gry i zabawy oraz eksperymenty naukowe. Ogromną zaletą kursu jest wykorzystanie metody Glenna Domana wspierającą w sposób najbardziej efektywny naukę czytania.
Co Twoje dziecko wyniesie z kursu
* Twoje dziecko polubi językowe lekcje i dzięki temu ma szanse zaprzyjaźnić się z językiem obcym na całe życie

* Twoje dziecko rozpocznie niesamowitą przygodę z językiem obcym. A to wszystko bawiąc się i nie tracąc dzieciństwa!

* Czytanie, eksperymenty i doświadczenia dadzą maluchowi poczucie, że umie „coś ekstra”!

* Twoje dziecko nabierze pewności siebie – dzięki zajęciom będzie wiedziało, że zawsze sobie poradzi!

* Dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony oraz nauczy się współpracy poprzez gry i zabawy.

* Utrwalona chęć nauki  języka obcego pozostanie z nim na całe życie!

Naszym trenerem jest lektor języka chińskiego i niemieckiego mgr Urszula Julia Gajdecka absolwentka zagranicznej uczelni wyższej „FREIE UNIVERSITÄT BERLIN”
a także absolwentka studiów o kierunku “Przygotowanie pedagogiczne z edukacją  spersonalizowaną“ ( Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie).

Od kilku lat trenerka Akademii Nauki Koszalin w obszarach programów “Mały Odkrywca” i “Mądre Dziecko”.

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).
 

Zadzwoń do nas i umów się na lekcję!
 

Zadzwoń: 733 278 182

Nasz sekretariat chętnie odpowie Ci również na wszelkie inne pytania dotyczące naszych kursów.

Informacje na temat terminów lekcji pokazowych znajdziesz tutaj:

Program dni otwartych

Serdecznie zapraszamy!
Niepubliczna Placówka Oświatowa
Akademia Nauki Koszalin

ul. St. Staszica 38
Koszalin
+48 733 278 182
+48 697 709 556
e-mail: biuro@akademianauki-koszalin.pl