Niepubliczna Placówka Oświatowa
Akademia Nauki Koszalin

ul. St. Staszica 38
Koszalin
+48 733 278 182
+48 697 709 556
e-mail: biuro@akademianauki-koszalin.pl

Drzwi otwarte
z lekcjami pokazowymi 2022

Administratorem Danych jest: Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki - Koszalin ul Stanisława Staszica 38  Koszalin

 

Pani/Pana dane mogą być przekazywane jedynie podmiotom mającym podstawę prawną otrzymania takich informacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust 1 lit b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. realizacja umowy szkoleniowej oraz wszelkich działań związanych z realizacją tego celu. Dane osobowe mogą być przetwarzane do 6 lat po zakończeniu szkolenia. Okres ten może zostać przedłużony do czasu, upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń, jeśli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia lub obrony przed takimi roszczeniami.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do tych danych, sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych przysługuje Paśńtwu cofnięcie zgody w dowolnym momencie.

 

Pani/Pana dane nie będą podlegały automatyzacji podejmowania decyzji oraz nie będą profilowane, a także nie są przekazywane do państw trzecich.W sprawach dotyczących Państwa danych można się kontaktować na adres e-mail - biuro@AkademiaNauki-Koszalin.pl

Zarezerwuj sobie miejsce na lekcjach pokazowych lub dniach otwartych w Akademii Nauki Koszalin . Wypełnij formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy szczegóły. Wyślemy Ci również przypomnienie przed wydarzeniem.Liczba miejsc jest ograniczona i wyłączymy możliwość zapisu, gdy zbierzemy założoną liczbę chętnych. Zalecamy wypełniać formularz na komputerze

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I - III 21.09.2022 /środa/ godziny 16.00-17.00

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas IV - VII 21.09.2022 /środa/ godziny 18.00-19.00

Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

Dzień otwarty dla dzieci szkolnych - Mistrz Matematyki - 28.09.2022 /środa/ godziny 16.00-18.00

 

Mądre Dziecko Dobry Początek-Lekcja pokazowa dla dzieci z klas I i II oraz rodziców

22.09 /czwartek/ 16.00-17.00

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

 

Mądre Dziecko- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III, IV i V oraz rodziców dnia 22.09 /czwartek/ 18.00-19.00

Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

 

 

Dzień otwarty dla dzieci szkolnych - Mądre dziecko oraz Uczeń z charakterem - 27.09.2022  /wtorek/ godziny 16.00-17.30

 

Dzień otwarty dla młodzieży z klasy VIII - Prezentacja oferty edukacyjnej - kurs przygotowawczy do egzaminów do języka polskiego i matematyki  - 27.09.2022  /wtorek/ godziny 17.30-18.30

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa dla dzieci 3–4-letnich i rodziców - zapraszamy dnia 20.09.2022 /wtorek/ godziny 16.15-17.00

 

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

 

 

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa dla dzieci 5–6-letnich i rodziców zapraszamy dnia 20.09.2022 /wtorek/ godziny 18.00-18.45

 

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

 

Dzień otwarty dla dzieci przedszkolnych - 29.09.2022 /czwartek/ godziny 16.00-18.00

 

Lekcje pokazowe i dni otwarte są dla wszystkich tych, którzy myślą o zapisaniu dziecka na kurs w Akademii Nauki i chcą zobaczyć jak wyglądają zajęcia oraz poznać metody, którymi uczymy.

 

Jeżeli Twoje dziecko długo odrabia lekcje, nie lubi czytać, ma problemy z koncentracją i spędza zbyt dużo czasu przed tabletem i telefonem, to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych lekcjach pokazowych lub dniach otwartych.

 

Jeśli chcesz, by Twoje Dziecko w pełni rozwinęło swój potencjał, poczucie własnej wartości, umiejętność czytania czy talent matematyczny, także znajdziesz tu ciekawe dla dziecka zajęcia.

 

Zapraszamy także rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym, aby mogli przekonać się, jak fascynującą zabawą może być nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego.

 

W Akademii Nauki uważamy, że każde dziecko może rozwijać swoje zdolności.

Na dzieci czekają ciekawe zajęcia, na których będą bawić się i uczyć, wykonają ciekawe eksperymenty naukowe i odkryją swoje talenty.

 

Natomiast rodzice będą mogli przekonać się, że każde dziecko ma olbrzymi potencjał do zapamiętywania, czytania czy matematyki, który można rozwijać!

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci,

Zapraszamy Was na tegoroczne lekcje pokazowe w Akademii Nauki, które odbędą się w Koszalinie  przy ulicy St. Staszica 38.

Dla kogo są dedykowane lekcje pokazowe i dni otwarte?
Dlaczego warto wziąć udział w lekcjach pokazowych lub dniach otwartych?
Jaki jest harmonogram lekcji pokazowych i dni otwartych?
LEKCJE POKAZOWE/DNI OTWARTE PROGRAMÓW „MISTRZOWIE MATEMATYKI”
 
LEKCJE POKAZOWE/DNI OTWARTE DLA DZIECI SZKOLNYCH
LEKCJE POKAZOWE/DNI OTWARTE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH
To jedyna okazja, aby skorzystać z bezpłatnych lekcji pokazowych;
Twoje dziecko samo oceni, jak bardzo podobają mu się zajęcia;
Dostaniesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania;
Sprawdzisz jak wygląda dojazd do Akademii;
Zobaczysz naszą placówkę, w której odbywają się zajęcia;
Poznasz rodziców, którzy już nam zaufali i kontynuują edukację swoich dzieci;
Poznasz trenerów, którzy uczą dzieci w Akademii Nauki;