Poznasz trenerów, którzy uczą dzieci w Akademii Nauki;
Poznasz rodziców, którzy już nam zaufali i kontynuują edukację swoich dzieci;
Zobaczysz naszą placówkę, w której odbywają się zajęcia;
Sprawdzisz jak wygląda dojazd do Akademii;
Dostaniesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania;
Twoje dziecko samo oceni, jak bardzo podobają mu się zajęcia;
To jedyna okazja, aby skorzystać z bezpłatnych lekcji pokazowych;
LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH
LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI SZKOLNYCH
LEKCJE POKAZOWE PROGRAMÓW „MISTRZOWIE MATEMATYKI” dla dzieci szkolnych oraz rodziców
LEKCJE  POKAZOWA DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Z KLAS VII i VIII
LEKCJA POKAZOWA KURSU DLA MŁODZIEŻY LICEALNEJ, STUDENTÓW ORAZ OSÓB AKTYWNYCH ZAWODOWO
Jaki jest harmonogram dni otwartych?
Dlaczego warto wziąć udział w dniach otwartych?
Dla kogo są dedykowane dni otwarte?

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci,

Zapraszamy Was na tegoroczne lekcje pokazowe w Akademii Nauki, które odbędą się w Koszalinie  przy ulicy St. Staszica w miesiącu wrześniu.

Termin konkretnych lekcji pokazowych udostępniony będzie na przełomie sierpnia i września 2020.

Na dzieci czekają ciekawe zajęcia, na których będą bawić się i uczyć, wykonają ciekawe eksperymenty naukowe i odkryją swoje talenty.

 

Natomiast rodzice będą mogli przekonać się, że każde dziecko ma olbrzymi potencjał do zapamiętywania, czytania czy matematyki, który można rozwijać!

Dni Otwarte są dla wszystkich tych, którzy myślą o zapisaniu dziecka na kurs w Akademii Nauki i chcą zobaczyć jak wyglądają zajęcia oraz poznać metody, którymi uczymy.

 

Jeżeli Twoje dziecko długo odrabia lekcje, nie lubi czytać, ma problemy z koncentracją i spędza zbyt dużo czasu przed tabletem
i telefonem, to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych Dniach Otwartych.

 

Jeśli chcesz, by Twoje Dziecko
w pełni rozwinęło swój potencjał, poczucie własnej wartości, umiejętność czytania czy talent matematyczny, także znajdziesz tu ciekawe dla dziecka zajęcia.

 

Zapraszamy także rodziców
i dzieci w wieku przedszkolnym, aby mogli przekonać się, jak fascynującą zabawą może być nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego.

 

W Akademii Nauki uważamy, że każde dziecko może rozwijać swoje zdolności.

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców

 

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw
z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

 

 

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców

 

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

 

Mali Mistrzowie Matematyki- Lekcja pokazowa dla dzieci 6-letnich i rodziców

Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego
i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana
z Uniwersytetu Harvarda.

Mądre Dziecko Dobry Początek- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

 

Mądre Dziecko- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV oraz rodziców

Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

 

Uczeń z Charakterem- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców

Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas 0, I i II

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI

Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego
i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana
z Uniwersytetu Harvarda.

Nastolatek z Klasą

Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży z klas VII i VIII oraz rodziców.

Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminu gimnazjalnego. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.

Zarezerwuj sobie miejsce na Dniach Otwartych Akademii Nauki. Wypełnij formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy szczegóły. Wyślemy Ci również przypomnienie 14 dni oraz 1 dzień przed wydarzeniem.Liczba miejsc jest ograniczona i wyłączymy możliwość zapisu, gdy zbierzemy założoną liczbę rodziców z dziećmi.

Administratorem Danych jest: Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki - Koszalin ul Stanisława Staszica 38  Koszalin

 

Pani/Pana dane mogą być przekazywane jedynie podmiotom mającym podstawę prawną otrzymania takich informacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust 1 lit b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. realizacja umowy szkoleniowej oraz wszelkich działań związanych z realizacją tego celu. Dane osobowe mogą być przetwarzane do 6 lat po zakończeniu szkolenia. Okres ten może zostać przedłużony do czasu, upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń, jeśli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia lub obrony przed takimi roszczeniami.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do tych danych, sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.

 

Pani/Pana dane nie będą podlegały automatyzacji podejmowania decyzji oraz nie będą profilowane, a także nie są przekazywane do państw trzecich.W sprawach dotyczących Państwa danych można się kontaktować na adres e-mail - biuro@AkademiaNauki-Koszalin.pl

Kwantowy Umysł

Doświadczysz, jak poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach można opanować spójny system uczenia się, który znacząco przyspieszy Twoje tempo i komfort przyswajania informacji. Podczas prezentacji doświadczysz, jak duży postęp możesz osiągnąć w biegłości czytania, a także poznasz jedną z wielu technik pamięciowych.

Drzwi otwarte
z lekcjami pokazowymi 2020

Niepubliczna Placówka Oświatowa
Akademia Nauki Koszalin

ul. St. Staszica 38
Koszalin
+48 733 278 182
+48 697 709 556
e-mail: biuro@akademianauki-koszalin.pl