„Uczyć się z radością”

Serdecznie zapraszamy na warsztaty "Uczyć się z radością", które odbędą się w  piątek 21 października, godz. 17.30-19.00. Warsztaty są skierowane do  rodziców dzieci uczestniczących w zajęciach Akademii Nauki.

 

Spotkajmy się i porozmawiajmy o uczeniu się.

O tym, że każdy mózg jest inteligentny.

O tym, że każdy może się uczyć i czerpać z tego przyjemność.

O tym, że każdy rodzic może być coachem dla swojego dziecka w szkole.

 

ZAGADNIENIA

wnioski płynące z neuronauk – ciało i emocje w procesie uczenia się – prawa rządzące naszą pamięcią – rola neuronów lustrzanych - efekt piłki w bramce – krzywa uczenia się – motywacja do uczenia się...

I co z tego wynika dla trenera, coacha, rodzica.

Na spotkaniu dowiesz się, jak uczy się mózg, co wspiera a co wręcz uniemożliwia procesy uczenia się, dlaczego warto zaopiekować się czytaniem
i jak notować, aby lepiej zapamiętywać.

Jeżeli Twoje dziecko nie lubi szkoły, jeżeli odrabianie lekcji przedłuża się
w nieskończoność, jeżeli jesteś rodzicem dziecka w wieku szkolnym lub trenerem, coachem towarzyszącym innym w uczeniu się, jeżeli jesteś zainteresowany neurobiologią i neurodydaktyką – ZAPRASZAM SERDECZNIE.

 

 

Dorota Trynks -  właścicielka i metodyk w Akademii Nauki w Szczecinie,
w której „uczy jak się uczyć i czerpać z tego przyjemność”. Z wykształcenia germanistka. Trenerka technik efektywnego nauczania/uczenia się; propaguje model nauczania i uczenia się oparty na naturalnej edukacji, czyli zgodny z zasadami funkcjonowania umysłu. Aktywnie związana z inicjatywą Schule im Aufbruch w Niemczech i Budząca się Szkoła w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, warsztatów dla rodziców oraz nauczycieli.

 

Zapisy w siedzibie Akademii Nauki lub telefonicznie +48 733 278 182

 

<< Wróć do strony głównej

18 października 2016
Niepubliczna Placówka Oświatowa
Akademia Nauki Koszalin

ul. St. Staszica 38
Koszalin
+48 733 278 182
+48 697 709 556
e-mail: biuro@akademianauki-koszalin.pl