Rozwój dziecka

MĄDRE DZIECKO – "Dobry Start"

rozwój sprawności czytania i umiejętności szkolnych dla dzieci

z klasy pierwszej i drugiej

 

 

 

Mądre Dziecko „Dobry Start” to program specjalnie skonstruowany dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole.  

Pierwsza i druga klasa szkoły podstawowej to kluczowy okres w edukacji. W życiu Twojego dziecka pojawia się nowy nauczyciel, nieznane dotąd obowiązki, nowe przedmioty szkolne i koledzy. To, jak Twoja pociecha zaaklimatyzuje się w szkole, na długie lata będzie determinować jego podejście do nauki.

Najbardziej komfortowo w szkole czują się dzieci, które potrafią czytać, znają litery, liczą, mają dobrą pamięć, potrafią skoncentrować się na zadaniu. Postrzegane są jako zdolne, inteligentne, błyskotliwe. 

Dlatego początek edukacji szkolnej to doskonały czas na wyrabianie nawyków dobrego i sprawnego uczenia się!

 

Twoje dziecko rozwinie swój potencjał dzięki czterem filarom naszego kursu:

•     Nauka i rozwijanie sprawności czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego - zabawa w czytanie to coś, czego Twoje dziecko nie doświadczy w szkole. Czytanki poparte eksperymentami naukowymi, zabawy i gry wyrazami sprawią, że nauka czytania stanie się fascynująca. Specjalnie skonstruowany trening ze wskaźnikiem spowoduje podniesienie sprawności czytania Twojego Dziecka.

 

•     Eksperymenty – te zajęcia wykraczają poza program szkoły podstawowej. Eksperymenty wprowadzą Twoje dziecko w świat chemii, fizyki i przyrody. Będzie ono badać właściwości wody i powietrza, obserwować preparaty pod mikroskopem, odkryje kwasy i zasady. A to wszystko tylko po to, by zainteresować Twoje dziecko nauką. To bardzo ważne na tym etapie edukacji.

 

•     Pewne siebie dziecko jest bardziej otwarte na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy. Wykorzystując gry, dramy i zabawę nauczymy Twoje dziecko współpracy
i radzenia sobie z trudnościami.

 

•     Kosmiczna przygoda to gra fabularna, która spaja wszystkie elementy kursu i sprawia, że czytanie i uczenie się technik pamięciowych staje się niezapomnianą przygodą, i zupełnie nie kojarzy się z nudnym ślęczeniem nad książkami. Na każdych zajęciach dzieci mają do wypełnienia misję, podczas której z wypiekami na twarzy, przeżywają emocjonujące przygody. Dzięki temu rozwijają wyobraźnię, pamięć, koncentrację i logiczne myślenie.

 

Sprawne czytanie i pasja do książek

 

Szkoła uczy czytania. Ale nauka ta polega w większości na żmudnym składaniu literek, i często jej efektem ubocznym jest zniechęcenie dzieci. Czytanie zaczyna kojarzyć się z czymś nieciekawym i nudnym. Nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego angażuje i bawi. Zamiast męczyć się w szkolnej ławce, dzieciaki poznają literki śpiewając i układając je ze swoich ciał. Uczą się całościowo i przeżywają to, o czym czytają. Dzięki temu zaczynają szybko osiągać sukcesy w szkole, co przyczyni się do wzrostu ich pewności siebie.

To bardzo cenne również dlatego, że dzieci, które lubią i potrafią sprawnie czytać, zwykle dobrze radzą sobie w szkole.

Czytanie rozwija pamięć i myślenie. Oczytane dziecko dysponuje większą wiedzą i lepszą elokwencją, ma bogatsze słownictwo i pisze bardziej  oryginalne wypracowania. Sprawnie czytające pociechy lepiej znają ortografię.

Dlatego zachęcenie do czytania ma ogromne znaczenie. W trakcie kursu „zarazimy” Twoją pociechę pasją do książek. W czasie zajęć grupa dyskutuje o przeczytanych materiałach, dzieci rozmawiają też o samym czytaniu. Dzięki temu chętniej sięgają po książki i widzą z czytania korzyść w prawdziwym świecie. A to przekłada się na lepiej rozwiniętą wyobraźnię, pamięć i koncentrację. Dziecko, które odnosi sukcesy w czytaniu, mniej stresuje się szkołą.

 

 

Nauczmy Twoje dziecko jak się uczyć!

 

Badania pokazują, że większość dzieci nie lubi się uczyć bo…nie potrafią tego robić.

Metoda wkuwania „na blachę” trąci średniowieczem a dzisiejszy stan wiedzy o mózgu mówi nam jedno: aby dziecko uczyło się efektywnie a do tego z pasją
i zaangażowaniem, trzeba zatrudnić do tego prawą półkulę mózgu. Warto się zacząć uczyć tego od najmłodszych lat i od początku wyrabiać dobre nawyki uczenia się. Pomogą w tym między innymi Techniki pamięciowe. One pozwolą Twojemu dziecku na zapamiętanie nawet do kilkudziesięciu następujących po sobie obrazów lub wyrazów i doskonale nadają się do łatwego i skutecznego zapamiętywania szkolnych treści. Jeśli grałeś kiedyś z pociechą w Memory, teraz nie będziesz mieć szans.

 

Zamiast mozolnego „wkuwania”, Twoje mały uczeń szybko opanuje zadany do nauczenia na pamięć wiersz, wykorzystując swoją kreatywność i wyobraźnię!

A to wpłynie na poczucie pewności siebie w szkole Twojego dziecka.

 

Eksperymentarium i wiedza o świecie wokół nas

 

Wyniki dziecka nie zależą tylko od dobrego nauczyciela, ale również od tego, na ile Twoje dziecko jest zainteresowane światem!

Dlatego podczas zajęć w Akademii dzieci wykonują ciekawe eksperymenty naukowe. Rozwijają w ten sposób umiejętność dedukcji, przewidywania, a przede wszystkim zadawania pytań.

Doświadczenia naukowe pobudzą w Twoim dziecku pasję poznania i fascynację światem. Piekąc bułki Twój mały uczeń dowie się, dlaczego ciasto rośnie i odkryje właściwości dwutlenku węgla. Budując wulkan pozna reakcje chemiczne kwasów i zasad. Zbuduje nawet silnik elektryczny! Zagadnienia fizyki, chemii, przyrody omówione na odpowiednim dla nich poziomie, poszerzają wiedzę dzieci a tym samym pozwalają im niejednokrotnie „zabłysnąć” w szkole.

Twoje dziecko zarazi się pasją do zdobywania wiedzy nie tylko z książek, ale z całego otoczenia. Nauczy się pytać „Dlaczego?”, “Po co?”, “Jak?”. I - co najważniejsze - bardzo to polubi!

 

Pomocna pewność siebie

 

Twoje dziecko wchodzi dopiero w etap szkolny. Wiąże się to z wieloma nieznanymi mu sytuacjami i emocjami. Pierwsze doświadczenia w murach szkoły są dla niego bardzo ważne i będą rzutować na podejście do szkoły i to, jak będzie tam traktowane.

„Odważni jak lwy” to sprawdzona metoda, dzięki której Twoje dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony! Wiedza ta pomożemy mu wkroczyć w nowy etap w jego życiu. Gry i zabawy uczą dziecko, jak radzić sobie z niechcianymi emocjami. Odgrywane dramy rozwijają m.in. jego empatię i uczą nawiązywania dobrych relacji
z innymi dziećmi. Uczymy dzieci wiary w to, że sobie poradzą! A proponowane przez nas działania twórcze ujawniają i rozwijają ich talenty. Dzięki temu są pewne siebie, bardziej otwarte i z łatwością nawiązują nowe znajomości, co przecież tak ważne jest przy rozpoczynaniu szkolnej “kariery towarzyskiej”.

 

Dodawanie frajdy

 

Jeśli Twoje dziecko będzie miało do wyboru: uczyć się matematyki albo zagrać w grę… powinno wybrać grę. Tak jesteśmy skonstruowani, to całkiem zdrowa reakcja. Gra sprawia frajdę, nauka (przynajmniej ta klasyczna) jest nudna. A jeśli gra będzie… uczyć matematyki? Wilk syty i owca cała. A jeśli dodatkowo będzie uczyć historii i ortografii?

 

"Pierwsza kosmiczna przygoda" to gra fabularna, która łączy ze sobą wszystkie elementy kursu. Opiera się na systemie motywującym zwanym grywalizacją – to przenoszenie elementów znanych z gier by motywować zmiany zachowań w prawdziwym życiu. Albo inaczej: to dodawanie frajdy do rzeczy, które frajdy nie sprawiały.

 

"Pierwsza kosmiczna przygoda" pozwala dziecku wcielić się w rolę galaktycznego podróżnika. Zdobywając wiedzę i galaktyczne kredyty weźmie razem z drużyną udział w międzygwiezdnej wyprawie.

Dzieci kochają taki sposób uczenia się, „magiczny krąg gry” sprzyja tworzeniu atmosfery akceptacji i twórczej pracy.

Psychologowie pokazują również, że jeśli jesteśmy przekonani, że gramy w grę, wierzymy że więcej nam się uda.

A to dokładnie chcemy osiągnąć.

 

Na zajęciach również będą regularnie odbywać się rozgrywki gry edukacyjnej "Gniew Smoka".

 

„Gniew smoka” to gra planszowa, która uczy i bawi. Twoje dziecko rozpocznie kampanię przeciw smokom, podczas której rozpocznie naukę literek, matematyki
i ortografii. Jego misją będzie zdobycie skarbów smoka. W tym celu będzie musiało prawidłowo odpowiadać na pytania z kart monet, które znajdzie w talii skarbów. Monety będą mu potrzebne, żeby zdobyć ekwipunek niezbędny do pokonania smoka. Wygrany pojedynek to łza smoka, bogactwo i sława!

Dzięki tej grze Twoje dziecko nauczy się działać pod presją czasu, ponieważ ze smokiem musi wygrać zanim przesypie się ostatnie ziarnko czasu w klepsydrze.

 

Dlaczego warto?

 

Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu – szkoła nie powinna tego tłamsić.

 

Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie, podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości
i zaangażowania.

 

Podczas 26 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 60 minut) Twoje dziecko odkryje radość uczenia się i samodzielnego zdobywania wiedzy – tak potrzebną w starszych klasach.

 

To jednak nie wszystko. W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny). Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu. Bo szkoła to tylko początek jego Wielkiej Drogi.

 

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową!

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

 

 

 

Korzyści

●         Twoje dziecko polubi się uczyć, bo pokażemy mu, jak to robić.

●         Pokażemy Twojemu dziecku szybkie i efektywne metody zapamiętywania nowych rzeczy.

●         Wykorzystujemy materiały z lekcji, dlatego Twoje dziecko będzie błyszczeć w szkole!

●          Twoje dziecko nauczy się czytać metodą, która jest ciekawa i angażująca, dzięki czemu czytanie stanie się jego pasją.

●         Program kursu jest tak przygotowany, że rozpoczęcie nauki w szkole będzie dla Twojego dziecka przygodą, a nie stresującym przeżyciem!

●         Dzięki grom i zabawom, dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony oraz nauczy się współpracy.

●         Twoje dziecko zainteresuje się światem. Dzięki serii eksperymentów, nauczy się pytać i dedukować.

●         Dzięki grywalizacji będzie uczyć się skuteczniej, czerpiąc z tego frajdę!

 

Mistrzowie Matematyki

 

Mistrzowie Matematyki

Kurs rozwoju talentu matematycznego dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat odbywają się w grupach wiekowych:

Mistrzowie Matematyki - Fantastyczna przygoda dla dzieci w wieku 7-8 lat (1-2 klasa)

Mistrzowie Matematyki - Przygoda z Sherlockiem dla dzieci w wieku 8-9 lat (2-3 klasa)

Mistrzowie Matematyki - Jedi - Rebelia dla dzieci  w wieku 9-10 lat (3-4 klasa)

Mistrzowie Matematyki - Jedi - Tajemnicza Planeta dla dzieci w wieku (5-6 klasa)

Mistrzowie Matematyki - Jedi - Tajemnicza Planeta dla dzieci w wieku ( 7 klasa)

 

Naszym celem jest wykształcenie wyobraźni oraz intuicji matematycznej. Uczymy dzieci samodzielnie myśleć, rozwiązywać problemy oraz dostrzegać regularności. Poprzez ten kurs dzieci rozwijają zainteresowania matematyczne i odkrywają, że matematyką można się bawić. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie.

 

Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”. 

 

W powszechnym mniemaniu uzdolnienia matematyczne są rzadkie. 

Przeczą temu wyniki badań zrealizowane w ramach programu „Dziecięca matematyka”. Wynika z nich, że więcej niż połowa dzieci przedszkolnych w Polsce charakteryzuje się zadziwiającą łatwością nabywania wiadomości i umiejętności matematycznych oraz matematycznym ukierunkowaniem umysłu.

Jednak już po kilku miesiącach nauki szkolnej dzieci te przestają manifestować swoje uzdolnienia. Oznacza to, że talenty matematyczne dzieci nie są umiejętnie rozwijane.

 

Jednym z bardziej obiecujących sposobów uczenia dzieci opracowali Robert i Ellen Kaplanowie na Uniwersytecie Harvarda. Naukowcy ci uważają, że każde dziecko ma matematyczny talent i można go rozwinąć. Opracowali oni metodę rozwoju umiejętności matematycznych u dzieci. Ich metoda - Math Circle, którą stosujemy na naszych kursach daje wspaniałe wyniki. Dzięki niej dzieci odkrywają swoją wewnętrzną logikę i uczą się nieschematycznego myślenia. Dzieci nie tylko zaczynają biegle rachować, ale również poprzez rozwiązywanie problemów matematycznych i logicznych rozbudzają swoją intuicję matematyczną i umiejętność myślenia.

 

Sprawia to dzieciom dużo radości i podnosi wiarę w siebie. A co równie ważne, dzieci zaczynają lubić matematykę i doskonale radzą sobie w szkole!

Ambitne zadania rozwiązujemy praktycznie oraz poprzez dobrą zabawę. Pokazujemy, że matematyka nie musi być nudna i trudna. Każde zajęcia rozpoczynamy zadaniem logicznym, aby już na początku pobudzić ciekawość matematyczną uczniów. Zapis i operacje matematyczne nie są celem, a tylko narzędziem w rozwiązaniu. Dzięki temu, że nie potrzebujemy formalnego zapisu matematycznego, potrafimy z dziećmi intuicyjnie przerobić zagadnienia, które w szkole pojawią się dużo później.

 

Dzieci angażują się w zajęcia, gdyż są one prowadzone w formie gry fabularnej. Mali uczniowie stają się detektywami, którzy rozwijają swoje umiejętności dedukcji. Na każdych zajęciach dzieci mają do wypełnienia misję, podczas której z wypiekami na twarzy, przeżywają emocjonujące przygody.

 

 

 Na zajęciach również będą regularnie odbywać się rozgrywki gry edukacyjnej "Gniew Smoka".

„Gniew smoka” to gra karciana, która uczy i bawi. Twoje dziecko rozpocznie kampanię przeciw smokom, podczas której będzie uczyć się matematyki. Misją dziecka będzie zdobycie skarbów smoka. W tym celu będzie ono musiało prawidłowo odpowiadać na pytania z kart monet, które znajdzie w talii skarbów. Monety będą mu potrzebne, żeby zdobyć ekwipunek niezbędny do pokonania smoka. Wygrany pojedynek to łza smoka, bogactwo i sława!

 

 

Dlaczego warto?

Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu.

 

Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie, podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości i zaangażowania.

 

Podczas 28 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 60 minut) Twoje dziecko odkryje swój matematyczny talent.

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową!

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

MĄDRE DZIECKO – program rozwoju umiejętności szkolnych i biegłości czytania dla uczniów z klas 3 i 4

 

Nowe przedmioty, nowi nauczyciele i większe wymagania w szkole…

 

Trzecia i czwarta klasa szkoły podstawowej to bardzo ważny okres w edukacji Twojego dziecka. Za chwilę pojawią się nowe przedmioty szkolne. Będą je prowadzić nieznani do tej pory nauczyciele, a każdy z nich postawi przed Twoim dzieckiem inne niż dotychczas wymagania. Ilość nauki i sprawdzianów znacznie się zwiększy. Nauczyciele w tym okresie zakładają pewną samodzielność dziecka w przyswajaniu wiedzy i zaczynają więcej wymagać.

Umiejętność systematycznego powtarzania materiału staje się nieodzowna. Dzieci, które potrafią biegle czytać, wiedzą jak korzystać z zasobów własnej pamięci i potrafią dobrze się uczyć, dużo lepiej radzą sobie z nową rzeczywistością. Są pewniejsze siebie i mniej narażone na szkolny stres.

Dlatego jest to doskonały czas na wyrabianie nawyków dobrego i sprawnego uczenia się. Jak poradzi sobie Twoje dziecko?

 

Nauczmy Twoje dziecko jak się uczyć!

 

Twoje dziecko rozwinie swój potencjał dzięki czterem filarom naszego kursu:

 

•     Rozwijanie sprawności czytania - specjalnie skonstruowany trening ze wskaźnikiem, rozwój sprawności myślenia i koncentracji sprawi, że dziecko podniesienie biegłość czytania.

 

•     Eksperymenty – to coś, czego Twoja latorośl nie doświadczy w szkole. Nasze zajęcia naukowe, znacznie wykraczają poza program. Eksperymenty wprowadzą Twoje dziecko w świat chemii, fizyki i przyrody. Będzie ono badać właściwości wody i powietrza, kwasów i zasad, zaobserwuje preparaty pod mikroskopem. A to wszystko tylko po to, by zainteresować Twoje dziecko nauką. To bardzo ważne na tym etapie edukacji.

 

•     Pewne siebie dziecko jest bardziej otwarte na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy. Wykorzystując gry, dramy i zabawę nauczymy Twoje dziecko współpracy

i radzenia sobie z trudnościami.

 

•     Galaktyczna przygoda to gra fabularna, która spaja wszystkie elementy kursu i sprawia, że czytanie i uczenie się technik pamięciowych staje się niezapomnianą przygodą, i zupełnie nie kojarzy się z nudnym ślęczeniem nad książkami. Na każdych zajęciach dzieci mają do wypełnienia misję, podczas której z wypiekami na twarzy, przeżywają emocjonujące przygody. Dzięki temu rozwijają wyobraźnię, pamięć, koncentrację i logiczne myślenie.

 

Nauka nie musi być żmudna i nudna!

 

W kasach 1-3 nauki było bardzo niewiele, ale teraz z każdym rokiem ilość wymagań będzie systematycznie rosnąć.

Opanowanie coraz większej ilości wiedzy bez znajomości Technik Pamięciowych czy Mindmappingu staje się po prostu bardzo trudne. Dlatego musimy nauczyć dzieci JAK SIĘUCZYĆ.

Badania pokazują, że większość dzieci nie lubi się uczyć bo…nie potrafią tego robić.

Metoda wkuwania „na blachę” trąci średniowieczem a dzisiejszy stan wiedzy o mózgu mówi nam jedno: aby dziecko uczyło się efektywnie a do tego z pasją

i zaangażowaniem, trzeba zatrudnić do tego prawą, twórczą półkulę mózgu.

Jak to zrobić?

 

Podczas kursu Twoje dziecko pozna między innymi:

 

- Technikę robienia Map Myśli. Jest to sztuka nieliniowego robienia notatek opartych na skojarzeniach. Takie notatki są zapamiętywane dużo łatwiej, niż ciągły tekst (nawet taki poznaczony kolorowymi markerami), a wykonanie ich zajmuje niewiele czasu.

- Techniki pamięciowe, które pozwolą Twojemu dziecku na zapamiętanie nawet do kilkudziesięciu następujących po sobie obrazów lub wyrazów i doskonale nadają się do łatwego i skutecznego zapamiętywania szkolnych treści. Badanie pokazują, że dziecko, które zna mnemotechniki potrafi zapamiętać nawet siedem razy więcej informacji niż dziecko, które tych technik nie zna. To duże wsparcie dla Twojego młodego ucznia…

- Dzieci ćwiczą na specjalnie przygotowanych formularzach pracy, które zawierają wiedzę szkolną. Łączymy treningi

z przygotowywaniem się do lekcji.

Zamiast mozolnego „wkuwania”, Twoje dziecko szybko opanuje zadany materiał wykorzystując swoją kreatywność

i wyobraźnię!

 

Sprawne czytanie i pasja do książek

 

Dzieci, które dużo i sprawnie czytają zwykle dobrze radzą sobie w szkole. Czytanie rozwija pamięć i myślenie u dziecka. Oczytane dziecko dysponuje większą wiedzą

i lepszą elokwencją, ma bogatsze słownictwo i pisze oryginalniejsze wypracowania. Dzieci sprawnie czytające lepiej znają ortografię i mniej są narażone na szkolny stres.

 

Dzięki specjalnie skonstruowanemu treningowi, Twoje dziecko rozwinie pamięć i koncentrację. Poszerzy swoje pole widzenia i wygimnastykuje oczy. A to wszystko sprawi, że czytanie stanie się łatwiejsze, i bardziej efektywne.

 

Kiedy dziecko czyta książkę, w jego umyśle rodzą się obrazy. Czytanie pobudza miliony neuronów w jego mózgu, stymuluje ich rozwój. Rozwija się wyobraźnia, pamięć i umiejętność myślenia. Telewizja czy gry komputerowe nie są w stanie tak rozwinąć mózgu dziecka jak czytanie.

 

Dlatego zachęcenie do czytania ma ogromne znaczenie. W trakcie kursu „zarazimy” Twoją pociechę pasją do książek. W czasie zajęć grupa dyskutuje o przeczytanych materiałach, dzieci rozmawiają też o samym czytaniu. Dzięki temu chętniej sięgają po książki i widzą z czytania korzyść w prawdziwym świecie. A to przekłada się na lepiej rozwiniętą wyobraźnię, pamięć i koncentrację. Dziecko, które odnosi sukcesy w czytaniu, mniej stresuje się szkołą.

 

Eksperymentarium i wiedza o świecie wokół nas

 

Dzieci uwielbiają eksperymentować!

Twoje dziecko już trzy lata chodzi do szkoły. Najprawdopodobniej przez ten czas zobaczyło bardzo niewiele eksperymentów naukowych, albo nie zobaczyło ich wcale!

A eksperymenty są bardzo ważną sferą nauki i pokazują jej praktyczną stronę. Podczas kursu pielęgnujemy w dzieciach ciekawość świata i pasję do nauki. Dzięki eksperymentom naukowym zaczynają dostrzegać one głębszy sens uczenia się.

Rozwijają umiejętność dedukcji, przewidywania a przede wszystkim zadawania pytań.

Twoje dziecko zarazi się pasją do zdobywania wiedzy nie tylko z książek, ale z całego otoczenia. Nauczy się pytać „dlaczego?”. I, co najważniejsze, bardzo to polubi!

 

Pomocna pewność siebie

 

Już niedługo środowisko Twojego dziecka bardzo się zmieni. Pojawią się nowi nauczyciele i nowe wymagania. Wiąże się to z wieloma nieznanymi sytuacjami

i emocjami. A każde dziecko chce być pewne siebie!

„Odważni jak lwy” to sprawdzona metoda, dzięki której Twoje dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony! Wiedza ta pomożemy mu wkroczyć w nowy etap w jego życiu. Gry i zabawy uczą dziecko, jak radzić sobie z niechcianymi emocjami. Odgrywane dramy rozwijają m.in. jego empatię i uczą nawiązywania dobrych relacji

z innymi dziećmi. Uczymy dzieci wiary w to, że sobie poradzą! A proponowane przez nas działania twórcze ujawniają i rozwijają ich talenty. Dzięki temu są pewne siebie, bardziej otwarte i z łatwością nawiązują nowe znajomości, co przecież tak ważne jest przy rozwijaniu szkolnej “kariery towarzyskiej”.

 

 

Dodawanie frajdy

 

Jeśli Twoje dziecko będzie miało do wyboru: uczyć się matematyki albo zagrać w grę… powinno wybrać grę. Tak jesteśmy skonstruowani, to całkiem zdrowa reakcja. Gra sprawia frajdę, nauka (przynajmniej ta klasyczna) jest nudna. A jeśli gra będzie… uczyć matematyki? Wilk syty i owca cała. A jeśli dodatkowo będzie uczyć czytania i ortografii?

 

„Galaktyczna przygoda” to gra fabularna, która łączy ze sobą wszystkie elementy kursu. Opiera się na systemie motywującym zwanym grywalizacją – to przenoszenie elementów znanych z gier by motywować zmiany zachowań w prawdziwym życiu. Albo inaczej: to dodawanie frajdy do rzeczy, które frajdy nie sprawiały.

 

„Galaktyczna przygoda” pozwala dziecku wcielić się w rolę galaktycznego podróżnika. Zaczyna jako padawan – uczeń Jedi, by potem, zdobywając wiedzę i galaktyczne kredyty wziąć razem z drużyną udział w międzygwiezdnej wyprawie.

Dzieci kochają taki sposób uczenia się, „magiczny krąg gry” sprzyja tworzeniu atmosfery akceptacji i twórczej pracy.

 

Psychologowie pokazują również, że jeśli jesteśmy przekonani, że gramy w grę, wierzymy że więcej nam się uda.

 

A to dokładnie chcemy osiągnąć.

 

Na zajęciach również będą regularnie odbywać się rozgrywki „Gniewu Smoka”.

„Gniew smoka” to gra planszowa, która uczy i bawi. Twoje dziecko rozpocznie kampanię przeciw smokom, podczas której rozpocznie naukę matematyki, hostorii

i ortografii. Jego misją będzie zdobycie skarbów smoka. W tym celu będzie musiało prawidłowo odpowiadać na pytania z kart monet, które znajdzie w talii skarbów. Monety będą mu potrzebne, żeby zdobyć ekwipunek niezbędny do pokonania smoka. Wygrany pojedynek to łza smoka, bogactwo i sława!

Dzięki tej grze Twoje dziecko nauczy się działać pod presją czasu, ponieważ ze smokiem musi wygrać zanim przesypie się ostatnie ziarnko czasu w klepsydrze.

 

Dlaczego warto?

Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu – szkoła nie powinna tego tłamsić.

 

Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości

i zaangażowania.

 

Podczas 26 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 60 minut) Twoje dziecko odkryje radość uczenia się i samodzielnego zdobywania wiedzy – tak potrzebną w starszych klasach.

 

To jednak nie wszystko. W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny). Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu. Bo szkoła to tylko początek jego Wielkiej Drogi.

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową

 

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

 

 

 

Korzyści

 

●         Twoje dziecko polubi się uczyć, bo pokażemy mu, jak to robić.

●         Pokażemy Twojemu dziecku szybkie i efektywne metody zapamiętywania nowych rzeczy.

●         Wykorzystujemy materiały z lekcji, dlatego Twoje dziecko będzie błyszczeć w szkole!

●          Twoje dziecko nauczy się czytać metodą, która jest ciekawa i angażująca, dzięki czemu czytanie stanie się jego pasją.

●         Program kursu jest tak przygotowany, że rozpoczęcie nowego etapu w szkole będzie dla Twojego dziecka przygodą, a nie stresującym przeżyciem!

●         Dzięki grom i zabawom, dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony oraz nauczy się współpracy.

●         Twoje dziecko zainteresuje się światem. Dzięki serii eksperymentów, nauczy się pytać i dedukować.

●         Dzięki grywalizacji będzie uczyć się skuteczniej, czerpiąc z tego frajdę!

 

UCZEŃ Z CHARAKTEREM

program rozwoju umiejętności szkolnych i mistrzostwa czytania dla uczniów z klas 5 i 6

 

Czy Twoje uczy się już samodzielnie i lubi czytać książki?

 

Piąta i szósta klasa szkoły podstawowej to bardzo intensywny czas.

Przed dziećmi pierwszy ważny egzamin szóstoklasisty. To duże wzywanie, do którego warto dobrze się przygotować.

A poza tym gimnazjum i dużo wyższe wyzwania, przed którymi stanie Twoje dziecko jest tuż, tuż…

Dlatego ostatnie klasy szkoły podstawowej to doskonały czas na rozwinięcie biegłości czytania i wyrobienie nawyków sprawnego uczenia się. Dzieci, które potrafią biegle czytać, wiedzą jak korzystać z zasobów własnej pamięci dużo lepiej radzą sobie w szkole. Są pewniejsze siebie i mniej narażone na szkolny stres.  

Ale podczas kursu nauczymy Twoje dziecko czegoś więcej...

 

Nauczmy Twoje dziecko, jak się uczyć!

 

Twoje dziecko rozwinie swój potencjał dzięki pięciu filarom naszego kursu:

 

•     Biegłe czytanie to specjalnie skonstruowany trening prawidłowych nawyków czytelniczych. Regularne ćwiczenia pod okiem trenera sprawiają, że rośnie nie tylko sprawność czytania ale też dzieci więcej rozumieją i zapamiętują z czytanych treści.

 

•     Eksperymenty – to coś, czego Twoja latorośl nie doświadczy w szkole. Nasze zajęcia naukowe, znacznie wykraczają poza program. Zaawansowane eksperymenty naukowe, m.in. ekstrakcja DNA roślinnego, obserwacje mikroskopowe, srebrzenie szkła... budzą fascynację Dziecka.

 

•     Twórcza nauka, lepsza pamięć i koncentracja dzięki wytrenowaniu technik pamięciowych i nawyków dobrego uczenia się.

 

•     Pewne siebie dziecko jest bardziej otwarte na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy. Wykorzystując gry, dramy i zabawę nauczymy Twoje dziecko współpracy i radzenia sobie z trudnościami.

 

•     Młodzi naukowcy na tropie to gra fabularna, która spaja wszystkie elementy kursu i sprawia, że czytanie i uczenie się technik pamięciowych staje się niezapomnianą przygodą, i zupełnie nie kojarzy się z nudnym ślęczeniem nad książkami. Na każdych zajęciach dzieci mają do wypełnienia misję, podczas której z wypiekami na twarzy, przeżywają emocjonujące przygody. Dzięki temu rozwijają wyobraźnię, pamięć, koncentrację i logiczne myślenie.

 

Nauka nie musi być nudna!

 

Ostatnie klasy szkoły podstawowej to swoiste przygotowanie do gimnazjalnych wymagań. Ilość rzeczy do nauczenia stale rośnie. Opanowanie coraz większej ilości wiedzy bez znajomości Technik Pamięciowych czy Mindmappingu staje się po prostu bardzo trudna.

 

Badania pokazują, że większość dzieci nie lubi się uczyć bo…nie potrafią tego robić.

Metoda wkuwania „na blachę” trąci średniowieczem a dzisiejszy stan wiedzy o mózgu mówi nam jedno: aby dziecko uczyło się efektywnie a do tego z pasją i zaangażowaniem, trzeba zatrudnić do tego prawą półkulę mózgu.

 

Jak to zrobić?

 

Mapy Myśli to technika, która znacznie usprawnia uczenie się dzieci. Notatki graficzne angażują prawą półkulę mózgu. Dziecko notuje, uczy się i równocześnie rozwija swoją twórczość, kreatywność i wyobraźnię. Umiejętność szybkiego sporządzania wartościowych notatek i wyłapywania najważniejszych informacji ma wpływ na koncentrację i wyniki w nauce Twojej pociechy.

 

Techniki pamięciowe pozwolą Twojemu dziecku na zapamiętanie nawet do kilkudziesięciu następujących po sobie obrazów lub wyrazów i doskonale nadają się do łatwego i skutecznego zapamiętywania szkolnych treści. Podczas kursu dzieci będą trenować zapamiętywanie wiedzy szkolnej pięcioma różnymi mnemotechnikami. Dzieci, które znają odpowiednie techniki, potrafią zapamiętać znacznie więcej informacji.

To duże wsparcie dla młodego ucznia…

 

Formularze pracy to nasz system, który przygotuje Twojego przyszłego gimnazjalistę do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Specjalnie przygotowane zestawy ćwiczeń zawierają wiadomości z programu 5. i 6. klasy. Dziecko uczy się tego, co aktualnie „przerabia” w szkole. Przygotowuje się do lekcji jednocześnie trenuje mapy myśli i techniki pamięciowe.

 

Zamiast mozolnego „wkuwania”, Twoje dziecko szybko opanuje zadany materiał wykorzystując swoją kreatywność i wyobraźnię!

 

Sprawne czytanie i pasja do książek

 

Czytanie jest jednym z najlepszych ćwiczeń rozwijających umysł. Kiedy dziecko czyta książkę w jego mózgu pobudzonych jest miliony neuronów. Regularne czytanie książek rozwija wyobraźnię, pamięć, inteligencję. Wartość takiej stymulacji dla rozwoju zdolności dzieci jest przeogromna...

 

Dzieci, które dużo i sprawnie czytają, zwykle dobrze radzą sobie w szkole. Czytanie rozwija myślenie. Oczytane dzieci dysponuj większą wiedzą i lepszą elokwencją, mają bogatsze słownictwo i piszą oryginalne wypracowania. Sprawnie czytający uczniowie zazwyczaj lepiej znają ortografię i mniej są narażeni na szkolny stres.

 

Telewizja czy gry komputerowe nie są w stanie tak rozwinąć mózgu dziecka jak czytanie.

 

Dlatego zachęcenie do czytania ma ogromne znaczenie. W trakcie kursu „zarazimy” Twoją pociechę pasją do książek. W czasie zajęć grupa dyskutuje o przeczytanych materiałach, dzieci rozmawiają też o samym czytaniu. Dzięki temu chętniej sięgają po książki i widzą z czytania korzyść w prawdziwym świecie. A to przekłada się na lepiej rozwiniętą wyobraźnię, pamięć i koncentrację

 

Pomocna pewność siebie

 

Na zajęciach ważnym elementem są też gry i zabawy psychologiczne. Dzieci uczą się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach takich jak sprawdzian, ważna wypowiedź ustna, czy egzamin. Poznają proste techniki relaksacyjne. Uczą się jak poradzić sobie z porażką szkolną, lub konfliktami z rówieśnikami.

Pomaga to nawiązywać głębsze relacje z rówieśnikami, oparte na współpracy, oraz kształtuje postawę „poradzę sobie!”. Podczas dzieci odkrywają swoje mocne strony i talenty. Utwierdzają się w przekonaniu, że potrafią być samodzielne i radzić sobie z nowymi sytuacjami. 

 

Eksperymentarium i wiedza o świecie wokół nas

 

Eksperymenty są bardzo ważną sferą nauki i pokazują jej praktyczną stronę. A Twoje dziecko, które już od kilku lat chodzi do szkoły najprawdopodobniej zobaczyło bardzo niewiele eksperymentów naukowych, albo nie zobaczyło ich wcale!

 

Podczas kursu pielęgnujemy w dzieciach ciekawość świata i pasję do nauki właśnie dzięki eksperymentowaniu i doświadczeniom naukowym. Młodzi naukowcy zaczynają dostrzegać głębszy sens uczenia się. Rozwijają umiejętność dedukcji, przewidywania a przede wszystkim zadawania pytań.

 

Twoje dziecko zarazi się pasją do zdobywania wiedzy nie tylko z książek, ale z całego otoczenia. Nauczy się pytać „dlaczego?”. I, co najważniejsze, bardzo to polubi!

Zaawansowane eksperymenty naukowe, m.in. ekstrakcja DNA roślinnego, obserwacje mikroskopowe, srebrzenie szkła... budzą fascynację Dziecka.

 

Dodawanie frajdy

 

Jeśli Twoje dziecko będzie miało do wyboru: uczyć się matematyki albo zagrać w grę… powinno wybrać grę. Tak jesteśmy skonstruowani, to całkiem zdrowa reakcja. Gra sprawia frajdę, nauka (przynajmniej ta klasyczna) jest nudna. A jeśli gra będzie… uczyć matematyki? Wilk syty i owca cała. A jeśli dodatkowo będzie uczyć czytania i ortografii?

 

Cały program kursu ubrany jest w fabułę, która uatrakcyjnia zajęcia a trening wyzwala dużą dawkę zaangażowania.

 

„Młodzi naukowcy na tropie” to gra fabularna stworzona przy współpracy ze specjalistami od RPG. Łączy ona ze sobą wszystkie elementy kursu. Opiera się na systemie motywującym zwanym grywalizacją – to przenoszenie elementów znanych z gier by motywować do działań w prawdziwym życiu.

 

Dzieci kochają taki sposób uczenia się, „magiczny krąg gry” sprzyja tworzeniu atmosfery akceptacji i twórczej pracy.

 

Psychologowie pokazują również, że jeśli jesteśmy przekonani, że gramy w grę, wierzymy że więcej nam się uda.

 

A to dokładnie chcemy osiągnąć.

 

 

Na zajęciach również będą regularnie odbywać się rozgrywki „Gniewu Smoka”.

„Gniew smoka” to gra planszowa, która uczy i bawi. Twoje dziecko rozpocznie kampanię przeciw smokom, podczas której rozpocznie naukę matematyki, hostorii i ortografii. Jego misją będzie zdobycie skarbów smoka. W tym celu będzie musiało prawidłowo odpowiadać na pytania z kart monet, które znajdzie w talii skarbów. Monety będą mu potrzebne, żeby zdobyć ekwipunek niezbędny do pokonania smoka. Wygrany pojedynek to łza smoka, bogactwo i sława!

Dzięki tej grze Twoje dziecko nauczy się działać pod presją czasu, ponieważ ze smokiem musi wygrać zanim przesypie się ostatnie ziarnko czasu w klepsydrze. 

 

Dlaczego warto?

 

Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu – szkoła nie powinna tego tłamsić.

 

Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości i zaangażowania.

 

Podczas 26 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 60 minut) Twoje dziecko odkryje radość uczenia się i samodzielnego zdobywania wiedzy – tak potrzebną w starszych klasach.

 

To jednak nie wszystko. W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny). Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu. Bo szkoła to tylko początek jego Wielkiej Drogi.

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową

 

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

 

Korzyści

●     Twoje dziecko polubi się uczyć, bo pokażemy mu, jak to robić.

●     Pokażemy Twojemu dziecku szybkie i efektywne metody zapamiętywania nowych rzeczy.

●     Wykorzystujemy materiały z lekcji, dlatego Twoje dziecko będzie błyszczeć w szkole!

●     Twoje dziecko nie tylko nauczy się biegle czytać, ale czytanie stanie się jego pasją.

●     Program kursu przygotowuje Twoje dziecko do egzaminu szóstoklasisty, który otworzy mu drzwi do wymarzonego gimnazjum!

●     Dzięki grom i zabawom, dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony oraz nauczy się współpracy.

●     Twoje dziecko zainteresuje się światem. Dzięki serii eksperymentów, nauczy się pytać i dedukować.

●     Dzięki grywalizacji, będzie uczyć się skuteczniej, czerpiąc z tego frajdę!

Nauka szybkiego czytania

Mądre dziecko "Dobry starty"
kurs dla dzieci z klasy

pierwszej i drugiej

 

techniki pamięciowe

 

Mistrz Matematyki

kurs z matematyką  dla dzieci

w wieku od 6 do 13 lat

 

 

logiczne myślenie

 

Mądre dziecko

kurs rozwoju umiejętności szkolnych

i biegłości czytania

dla uczniów z klas 3 i 4

 

 

szybkie czytanie

 

Uczeń z charakterem

kurs rozwoju umiejętności szkolnych

i mistrzostwa czytania

dla uczniów z klas 5 i 6

 

 

 

Lekcje pokazowe i dni otwartych drzwi

 

Młodzież z klasą

kurs dla uczniów z klas 7 i 8 oraz gimnazjum

 

 

 

MŁODZIEŻ Z KLASĄ

Kurs dla młodzieży z klasy 7 i 8  oraz gimnazjum

Siódma i ósma klasa szkoły podstawowej to bardzo intensywny czas. Przybywają nowe przedmioty a przed młodzieżą egzamin, który w dużej mierze zadecyduje o wyborze szkoły średniej.

 

 

Na horyzoncie pojawiają się również nowe wyzwania związane z bliskim przejściem na wyższy etap edukacji, gdzie znów pojawią się nieznane dotychczas przedmioty i nauczyciele. Dlatego to bardzo dobry czas na rozwinięcie biegłości czytania i wyrobienie nawyków sprawnego uczenia się. Dzieci, które potrafią biegle czytać, wiedzą jak korzystać z zasobów własnej pamięci zazwyczaj lepiej radzą sobie w szkole i są mniej narażone na szkolny stres.

 

Twoje dziecko rozwinie swój potencjał dzięki czterem filarom naszego kursu

 

  • Biegłe czytanie to specjalnie skonstruowany trening prawidłowych nawyków czytelniczych. Regularne ćwiczenia pod okiem trenera sprawiają, że rośnie nie tylko sprawność czytania ale też dzieci więcej rozumieją i zapamiętują z czytanych treści.

 

  • Rozwojowość i poczucie własnej wartości – młodzi ludzie uczą się rozwojowej postawy, która rodzi się z przekonania, że inteligencję i charakter można rozwijać a dzięki ćwiczeniom mózg staje się bystrzejszy, gdyż tworzy nowe połączenia między neuronami. Postawa rozwojowa sprawia, że młodzieńcy są bardziej otwarci na świat i szybciej uczą się nowych rzeczy.

 

  • Twórcza nauka, lepsza pamięć i koncentracja dzięki wytrenowaniu technik pamięciowych i nawyków dobrego uczenia się.

 

  • Program psychologiczny, przygotowany z myślą o problemach okresu dojrzewania, wyposaża młodych adolescentów w wiedzę o emocjach, silnej woli itp. W programie dużo technik pracy z emocjami, celami, wartościami, nastawieniem i wiele innch.

 

Ostatnie klasy szkoły podstawowej to swoiste przygotowanie do wymagań szkoły średniej. Ilość rzeczy do nauczenia stale rośnie. Nauka nie musi być żmudna i nudna!

 

lości wiedzy bez znajomości Technik Pamięciowych czy Mindmappingu staje się po prostu bardzo trudna.Badania pokazują, że większość dzieci nie lubi się uczyć bo…nie potrafią tego robić. Metoda wkuwania „na blachę” trąci średniowieczem a dzisiejszy stan wiedzy o mózgu mówi nam jedno: aby dziecko uczyło się efektywnie a do tego z pasją i zaangażowaniem, trzeba zatrudnić do tego prawą półkulę mózgu.

 

Jak to zrobić?

 

- Mapy Myśli to technika, która znacznie usprawnia uczenie się dzieci. Notatki graficzne angażują prawą półkulę mózgu. Dziecko notuje, uczy się i równocześnie rozwija swoją twórczość, kreatywność i wyobraźnię. Umiejętność szybkiego sporządzania wartościowych notatek i wyłapywania najważniejszych informacji ma wpływ na koncentrację i wyniki w nauce Twojej pociechy. - Techniki pamięciowe pozwolą Twojemu dziecku na zapamiętanie nawet do kilkudziesięciu następujących po sobie obrazów lub wyrazów i doskonale nadają się do łatwego i skutecznego zapamiętywania szkolnych treści. Podczas kursu dzieci będą trenować zapamiętywanie wiedzy szkolnej pięcioma różnymi mnemotechnikami. Dzieci, które znają odpowiednie techniki, potrafią zapamiętać znacznie więcej informacji. To duże wsparcie dla młodego ucznia… Zamiast mozolnego „wkuwania”, Twoje dziecko szybko opanuje zadany materiał wykorzystując swoją kreatywność i wyobraźnię!

 

Sprawne czytanie i pasja do książek

 

Czytanie jest jednym z najlepszych ćwiczeń rozwijających umysł. Kiedy dziecko czyta książkę w jego mózgu pobudzonych jest miliony neuronów. Regularne czytanie książek rozwija wyobraźnię, pamięć, inteligencję. Wartość takiej stymulacji dla rozwoju zdolności dzieci jest przeogromna.

 

Dzieci, które dużo i sprawnie czytają, zwykle dobrze radzą sobie w szkole. Czytanie rozwija myślenie. Oczytane dzieci dysponuj większą wiedzą i lepszą elokwencją, mają bogatsze słownictwo i piszą oryginalne wypracowania. Sprawnie czytający uczniowie zazwyczaj lepiej znają ortografię i mniej są narażeni na szkolny stres.

 

Telewizja czy gry komputerowe nie są w stanie tak rozwinąć mózgu dziecka jak czytanie.Dlatego zachęcenie do czytania ma ogromne znaczenie.

 

W trakcie kursu „zarazimy” Twoją pociechę pasją do książek. W czasie zajęć grupa dyskutuje o przeczytanych materiałach, dzieci rozmawiają też o samym czytaniu. Dzięki temu chętniej sięgają po książki i widzą z czytania korzyść w prawdziwym świecie. A to przekłada się na lepiej rozwiniętą wyobraźnię, pamięć i koncentrację.

 

Pomocna pewność siebie

 

Umiejętności uczenia się i nie redukujemy tylko do zdolności dziecka do opanowania wiedzy szkolnej, chociaż ta, może być rozwinięta u każdego dziecka na poziomie mistrzowskim.

 

Uczenie się, to przede wszystkim pewna postawa, dzięki której możemy osiągać w życiu to, co jest dla nas ważne i wartościowe. Nazywamy ją Naturalną Postawą do uczenia się i wyrasta ona z cech, które również młodzież rozwija w Akademii Nauki. Nazywamy je Cechami Diamentowymi TM i należą do nich:

  • Rozwojowość - przekonanie, że inteligencja jest zdolnością, którą można rozwijać

  • Poczucie własnej wartości - przekonanie że już jestem wartościowym człowiekiem

  • Optymizm/pozytywne nastawienie - pozytywna atrybucja (ocena) zarówno porażek jak i sukcesów 

 

Rozwinięcie tych cech pozwala w większym stopniu doświadczać swojej sprawczości w szkole. Osoby o nastawieniu rozwojowym są jest bardziej skłonne do podejmowania wyzwań i wierzą w znaczenie wysiłku. Ta zdrowa podstawa wyraża się entuzjazm, zaangażowaniem i radością.

 

Nasze mott brzmi:

 

  • Twój mózg jest jak mięsień, ćwicząc stajesz się bystrzejszy/a.
  • Każdy trening sprawia, że w twoim mózgu przybywają nowe połączenia między neuronami i twój mózg się zmienia.
  • Robimy rzeczy trudne, bo one najlepiej rozwijają nasz mózg (po co robić rzeczy łatwe?).

 

Proponowane przez nas działania ujawniają i rozwijają myślenie, twórczość i kreatywność, dzięki czemu młodzi ludzie mogą doświadczyć zadowolenia z siebie i osiąganych sukcesów.

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową

 

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

 

Harmonogram lekcji pokazowych

Harmonogram zajęć 2018/2019

powrót do góry strony

Spektrum  - Koszalin

ul Jantarowa 26

+48 535 895 551

+48 697 709 556

e-mail biuro@spektrum-szkolenia.pl

www.spektrum-szkolenia.pl

 

 

Niepubliczna Placówka Oświatowa
Akademia Nauki - Koszalin

ul Mieszka I 30

+48 733 278 182

+48 697 709 556

e-mail biuro@akademianauki-koszalin.pl

 

Centrum Szkoleń i rozwoju kadr