Rozwój dziecka

 

   MAŁY ODKRYWCA "Zaczarowany zajączek"

 

       Odkrywanie świata oraz fascynująca nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego - kurs dla dzieci w wieku 3 i 4 lat

 

      Czy wiesz, że Twoje dziecko uczy się szybciej niż Leonardo da Vinci i robi to w sposób naturalny?

 

Okres przedszkolny, to niezwykły czas w życiu naszego maluszka. Dziecko w tym wieku dysponuje ogromnym potencjałem
do naturalnego i mimowolnego uczenia się przez zabawę. Jest bardzo chłonne i uzdolnione. Przejawia cechy najlepszych naukowców: filozofa, psychologa, fizyka i chemika w jednym.

Chłonne i uzdolnione, przejawia cechy filozofa, psychologa, fizyka i chemika w jednym. To doskonały czas na rozpoczęcie zabawy
w czytanie oraz wyrabianie nawyków dobrego i sprawnego nabywania nowych umiejętności. Jak wiadomo - czym skorupka za młodu…

Wykorzystaj ten wiek swojego malucha, aby pomóc mu rozwinąć jego potencjał.

 

Twoje dziecko nie będzie mogło doczekać się spotkań z nami!

 

Badania pokazują, że większość dzieci zatraca swoją ciekawość świata, bo… nikt ich do niej nie zachęca.

Już od przedszkola dzieci traktowane są szablonowo, a ich liczba w grupie przedszkolnej uniemożliwia wychowawcom odpowiadanie na pytania „Po co?”, „Dlaczego?”, „Jak?”. Dziecko w tym wieku powinno bawić się w naukę. Nie jest za wcześnie na matematykę i czytanie, ale w formie zabawy! Jak mały kot uczy się polować za pomocą zabawy z kłębkiem wełny, tak Twoje dziecko poprzez zabawę przygotowuje się do życia.

 

Twój maluch rozwinie swój niezwykły potencjał dzięki czterem filarom naszego kursu:

 

•     Zabawa w czytanie to coś, czego Twoje dziecko nie doświadczy w przedszkolu. Wykorzystując osiem specjalnie przygotowanych książeczek pokażemy Twojemu maluchowi, jak się bawić z wyrazami, dzięki czemu szybko nauczy się czytać.

•     Eksperymenty – już nie będziesz tłumaczyć dziecku, dlaczego musi myć zęby albo po co mu ciepła czapka. Dzięki eksperymentom maluch sam się o tym przekona, a pomoże mu w tym Zaczarowany Zajączek…

•     Pewne siebie dziecko jest bardziej otwarte na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy. Wykorzystując gry, dramy i zabawę nauczymy Twoje dziecko współpracy i radzenia sobie z problemami.

•     Postać Zaczarowanego Zajączka przewija się przez cały czas trwania kursu. Inspiruje on dzieci do przeprowadzania badań i eksperymentów. Wysyła do nich listy, daje im zadania… Staje się realną częścią kursu, która łączy wszystkie jego elementy.

 

„Umiem coś ekstra!” - świat literek, wyrazów, czytania

 

Dzieci, które dużo i sprawnie czytają zwykle dobrze radzą sobie w szkole. Czytanie rozwija pamięć i myślenie u dziecka. Dlaczego nie zacząć już od najmłodszych lat?

 

Badania wykazują, że nigdy nie jest za wcześnie na naukę czytania.

 

Już w wieku trzech lat Twoje dziecko może zacząć poznawać literki i wyrazy - bawiąc się nimi. Zainteresowanie czytaniem będzie miało na nie wpływ przez całe życie, nie tylko w szkole. Wykorzystujemy naukę czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego. Twoje dziecko nawet nie poczuje, że się czegoś uczy, ponieważ cały czas będzie się bawić, np. “ucząc” czytania swojego misia. W trakcie kursu:

* maluchy bawią się wyrazami i literkami;

* dzieci poprzez gry i zabawy poznają znaczenie wyrazów;

* dzieci czytają swoje pierwsze książeczki;

* maluchy zarażają się pasją do książek.

Na naszych zajęciach dzieci uczą się chętnie i z zainteresowaniem. Przede wszystkim dlatego, że cały czas świetnie się bawią. Nowe umiejętności przychodzą im w sposób naturalny - jakby “przy okazji” zaprojektowanych przez nas zabaw i gier. Maluchy przeżywają przygody, o których później czytają w książeczkach. Dzięki temu chętniej sięgają po książki – widzą z czytania korzyść w prawdziwym świecie. A to przekłada się na lepiej rozwiniętą wyobraźnię, pamięć i koncentrację.

 

“Odważni jak lwy” i pomocna pewność siebie

 

Wytrwałość w dążeniu do celu, wewnętrzna siła i umiejętność radzenia sobie z własnymi słabościami to umiejętności, które nie biorą się znikąd - trzeba je wykształcić.

“Odważni jak lwy” to stosowana przez nas sprawdzona metoda gier, dram i zabaw, które pomogą Twojemu dziecku odkryć i docenić swoje mocne strony. W trakcie kursu dzieci uczą się radzenia sobie z różnymi emocjami oraz nawiązywania relacji opartych na współpracy. Nauczymy Twoje dziecko wiary w to, że sobie poradzi! Proponowane przez nas działania ujawniają i rozwijają myślenie, twórczość i kreatywność Twojego dziecka. Dzięki temu jest zadowolone z siebie i bardziej otwarte.

 

Eksperymentarium i wiedza o świecie wokół nas

 

Twoje dziecko dopiero poznaje świat. Wiele rzeczy możesz mu tłumaczyć, ale trwalsze będzie, jeśli samo się ich nauczy. Podczas zajęć dzieci wykonują ciekawe eksperymenty naukowe. Pokażemy Twojemu dziecku, dlaczego higiena osobista jest ważna i czemu musi myć ręce, a zrobimy to za pomocą obserwacji napięcia powierzchniowego wody oraz oleju i wody mydlanej. Użyjemy śliny i chleba, by Twój maluch zrozumiał, czemu powinien myć ząbki, a zabawa z energią cieplną pokaże mu, czemu musi się ciepło ubierać.

Pięlęgnujemy w dzieciach ciekawość świata. Maluchy rozwijają umiejętność dedukcji, przewidywania, a przede wszystkim zadawania pytań. Twoje dziecko zarazi się pasją do zdobywania wiedzy. Nauczy się pytać „dlaczego?”. I – co najważniejsze – bardzo to polubi!

Przez cały czas trwania kursu przewija się postać “Zaczarowanego Zajączka”, to on będzie pełnił rolę dodatkowego stymulatora do wykonywania eksperymentów. Będzie zadawał dzieciom pytania i zlecał im różne zadania. A to wszystko w listach, które cały czas do nich będzie pisał, a na które dzieci z niecierpliwością będą czekać.

 

Dlaczego warto?

 

•     Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu. Można to rozwinąć, ale można również to stłamsić.

•     Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości i zaangażowania.

•      Podczas 26 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 30 minut) Twoje dzecko odkryje radość uczenia się i samodzielnego zdobywania wiedzy – tak potrzebną w starszych klasach.

To jednak nie wszystko. W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny). Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu. Przedszkole to tylko początek jego Wielkiej Drogi - pomóż swojemu dziecku wkroczyć na nią z impetem!

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową

 

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

 

Co Twoje dziecko wyniesie z kursu?

 

* Twoje dziecko rozpocznie niesamowitą przygodę z czytaniem. A to wszystko bawiąc się i nie tracąc dzieciństwa!

* Czytanie, eksperymenty i doświadczenia dadzą maluchowi poczucie, że umie „coś ekstra”!

 

* Twoje dziecko nabierze pewności siebie – dzięki zajęciom będzie wiedziało, że zawsze sobie poradzi!

* Dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony oraz nauczy się współpracy poprzez gry i zabawy.

* Maluch zainteresuje się światem. Dzięki serii eksperymentów, nauczy się pytać i dedukować.

* Utrwalona chęć nauki nowych rzeczy pozostanie z nim na całe życie!

* Przygotujemy Twojego Małego Odkrywcę do przejścia na kolejny etap przedszkolny.

* Fascynacja światem nauki i książek sprawi, że za kilka lat chodzenie do szkoły i nauka będą przyjemnością!

 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!

MAŁY ODKRYWCA "Przygoda na bezludnej wyspie"

Odkrywanie świata oraz fascynująca nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego kurs dla dzieci w wieku 5 lat

 

Dzięki Przygodzie na bezludnej wyspie Twoje dziecko nauczy się czytać.

 

I znacznie więcej…

 

Czy wiesz, że Twoje pięcioletnie dziecko uczy się szybciej od Ciebie?

Akurat teraz rozwija swoje najważniejsze funkcje umysłowe, a to, jak to zrobi, będzie miało na nie wpływ przez całe życie. Okres przedszkolny jest niezwykłym czasem w życiu Twojego maluszka. Dysponuje on niesamowitym potencjałem uczenia się nowych rzeczy przez zabawę – jest to naturalny sposób, z którym dzieci się rodzą. Nudne i żmudne zajęcia szkolne mogą niestety je tego szybko oduczyć, a szkoła jest tuż, tuż...

To doskonały czas na rozpoczęcie zabawy w czytanie oraz wyrabianie nawyków dobrego i sprawnego nabywania nowych umiejętności. Jak wiadomo – czym skorupka za młodu…

Wykorzystaj ten wiek swojego malucha, ponieważ jego umysł powinien być w tym wieku wszechstronnie stymulowany!

Przedszkolaki wykonując doświadczenia naukowe oraz uczestnicząc w fascynującej zabawie w czytanie z pasją odkrywają świat książki, nauki i wiedzy. 

 

Twój maluch rozwinie swój niezwykły potencjał dzięki czterem filarom naszego kursu.

 

•     Zabawa w czytanie to coś, czego Twoje dziecko nie doświadczy w przedszkolu. Wykorzystując dziewięć specjalnie przygotowanych książeczek pokażemy Twojemu maluchowi, jak się bawić z wyrazami, dzięki czemu szybko nauczy się czytać.

•     Eksperymenty – W trakcie zajęć, wykonujemy wraz z dziećmi wiele eksperymentów naukowych, które wyjaśniają im różne ciekawe zjawiska chemiczne i fizyczne, z którymi często stykają one się na co dzień.

•     Pewne siebie dziecko jest bardziej otwarte na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy. Wykorzystując gry, dramy i zabawę nauczymy Twoje dziecko współpracy i radzenia sobie z problemami.

•     Przygoda na bezludnej wyspie to gra fabularna podczas, która spaja cały kurs. Dzieci bawią się w podróżników. Na tajemniczej wyspie odnajdują klucz. Tak rozpoczyna się ich podróż w czasie i przestrzeni… 

 

„Umiem coś ekstra!” - świat literek, wyrazów, czytania

 

Podczas zajęć, dzieci stawiają również swoje pierwsze kroki na „ścieżce czytania”. Poprzez gry i zabawy mali odkrywcy poznają znaczenia wyrazów i czytają swoje pierwsze książeczki.  Wykorzystujemy naukę czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego. Twoje dziecko nawet nie poczuje, że się czegoś uczy, ponieważ cały czas będzie się bawić i eksperymentować. Zajęcia są tak skonstruowane, że dziecko będzie doświadczać i przeżywać treść tego, co uczy się czytać. Książeczki opisują przygody dzieci, dlatego uczą się one czytać chętnie i z pasją.

Nauka czytania w tym wieku daje przedszkolakom poczucie, że potrafią „coś ekstra”. Jest to również doskonałe i bezstresowe przygotowanie do nauki w szkole. 

Nowe umiejętności przychodzą dzieciom w sposób naturalny - jakby “przy okazji” zaprojektowanych przez nas zabaw i gier. Dzięki temu chętniej sięgają po książki – widzą z czytania korzyść w prawdziwym świecie. A to przekłada się na lepiej rozwiniętą wyobraźnię, pamięć i koncentrację.

 

“Odważni jak lwy” 

 

Okres przedszkolny to również czas rozwoju emocjonalnego i społecznego. “Odważni jak lwy” to stosowana przez nas sprawdzona metoda gier, dram i zabaw, które pomogą Twojemu dziecku odkryć i docenić swoje mocne strony. Pomaga to nawiązywać dzieciom lepsze relacje z rówieśnikami, oparte na współpracy, oraz kształtuje postawę „poradzę sobie!”. Dzieci mają możliwość w różny sposób wyrazić siebie i głębiej uświadomić sobie swoje własne „ja”. Malują swój herb, będąc rycerzami, tworzą swój talizman w Afryce, czy przybierają indiańskie imię a Ameryce.

Przedszkolaki uczą się rozpoznawania swoich emocji i wyrażania ich. Na zajęciach umożliwiamy działania twórcze, które ujawniają i rozwijają talenty dzieci.

Dziecko zadowolone z siebie staje się bardziej otwarte i i pewne siebie.

 

Eksperymentarium i wiedza o świecie wokół nas

 

Świat wokół naszych małych podróżników staje się fascynującym labolatorium chemicznym i miejscem odkrywania praw fizyki. Dzieci gotują wodę w kopercie, wywołują Dżina z butelki i wiele innych...

Pięlęgnujemy w dzieciach ciekawość świata. Maluchy rozwijają umiejętność dedukcji, przewidywania, a przede wszystkim zadawania pytań. Twoje dziecko zarazi się pasją do zdobywania wiedzy. Nauczy się pytać „dlaczego?”. I – co najważniejsze – bardzo to polubi! 

Dzięki wiedzy, którą zdobywają „mali podróżnicy”, mogą oni pomóc mieszkańcom różnych kontynentów, którzy w zamian wskazują drogę ich dalszej wędrówki. To sprawia, że nauka staje się świetną zabawą, a mali odkrywcy rozwijają się poznawczo dzięki zdobywaniu wiadomości znacznie wykraczających tematyką poza program przedszkolny.

 

Mały odkrywca staje się podróżnikiem i odkrywa świat!

 

Program „Przygoda na bezludnej wyspie” jest logicznie skonstruowaną grą przygodową. Dzieci wcielają się w postacie podróżników, którzy znaleźli się na tajemniczej wyspie. Tam znajdują klucz, który rozpoczyna ich niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni. Mali odkrywcy odwiedzają różne kontynenty i poznają kulturę oraz obyczaje żyjących tam ludzi.

 

Dlaczego warto?

 

•     Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu – szkoła nie powinna tego tłamsić.

•     Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości i zaangażowania.

•      Podczas 26 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 30 minut) Twoje dzecko odkryje radość uczenia się i samodzielnego zdobywania wiedzy – tak potrzebną w starszych klasach.

To jednak nie wszystko. W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny). Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu. Przedszkole to tylko początek jego Wielkiej Drogi - pomóż swojemu dziecku wkroczyć na nią z impetem!

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową

 

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

 

Co Twoje dziecko wyniesie z kursu

 

* Twoje dziecko rozpocznie niesamowitą przygodę z czytaniem. A to wszystko bawiąc się i nie tracąc dzieciństwa!

* Czytanie, eksperymenty i doświadczenia dadzą maluchowi poczucie, że umie „coś ekstra”!

* Twoje dziecko nabierze pewności siebie – dzięki zajęciom będzie wiedziało, że zawsze sobie poradzi!

* Dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony oraz nauczy się współpracy poprzez gry i zabawy.

* Maluch zainteresuje się światem. Dzięki serii eksperymentów, nauczy się pytać i dedukować.

* Utrwalona chęć nauki nowych rzeczy pozostanie z nim na całe życie!

* Przygotujemy Twojego Małego Odkrywcę do szkoły.

* Fascynacja światem nauki i książek sprawi, że chodzenie do szkoły i nauka będą przyjemnością!

 

 

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!

nauka czytania

Mały Odkrywca "Zaczarowany zajączek"
kurs dla dzieci w wieku 3 i 4 lat

nauka czytania

Mały Odkrywca "Przygoda na bezludnej wyspie"
kurs dla dzieci w wieku 5  lat

 

MALI MISTRZOWIE MATEMATYKI

ŁOWCY SMOKÓW

Kurs rozwoju talentu matematycznego dla dzieci w wieku 6 lat.

Dziedziczenie genetyczne nie decyduje o rozwoju i sprawności mózgu

w tak dużym stopniu jak środowisko bogate w różnorakie bodźce stymulujące.

Glenn Doman (Filadelfia, Instytut Osiągania Ludzkich Możliwości)

Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Nie przez przypadek też nazywa się matematykę „Królową Nauk”.

Dzieci, które mają rozbudzony talent matematyczny są pewniejsze siebie w szkole, doskonale radzą sobie z matematyką i od początku lubią ten przedmiot.

Kurs rozwoju talentów matematycznych małych dzieci opiera się na najlepszych metodykach nauki matematyki znanych i cenionych naukowców. Ich metody pracy tworzą cztery filary programu:

  • Tablice matematyczne Glenna Domana

Są to flaschkarty, które pokazujemy dzieciom na zajęciach. Dzięki nim dzieci nieświadomie przyswajają język matematyki i matematyczne wzorce. Pokazujemy dzieciom ilości, ale również działania, ale nie tłumaczymy im zależności. Tablice raczej pobudzają instynkt matematyczny dziecka i zdolność mózgu do odkrywania wzorców i prawideł. Dzięki tej stymulacji dziecko będzie coraz lepiej rozumiało metaforycznie mówiąc „gramatykę języka matematyki”.

Karty Domana rozwijają w dziecku umiejętność rozpoznawania zbiorów, ilości i przygotowują do dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia dużych liczb.

Dziecko samodzielnie wyciąga wnioski z zapisów na tablicy – pozwalamy pracować jego genialnemu mózgowi, który przez zabawę uczy się błyskawicznie i bez wysiłku.

  • Montessori – ilości

Maria Montessori - twórczyni systemu wychowania dzieci zw. metodą Montessori.

Metoda ta kładzie nacisk na swobodny rozwój dzieci. Przeciwstawia się systemowi szkolnemu, tłumiącemu aktywność dzieci, którego symbolem była dla Marii Montessori „szkolna ławka”. Montessori uważała, że głównym zadaniem pedagogiki jest wspieranie spontaniczności i twórczości dzieci.

Ta wybitna pedagog jest autorką ciekawych metod nauki matematyki, które mimo, że mają już prawie 100 lat, są nadal „nowatorskie” i dotąd nie odkryte przez tradycyjne systemy edukacyjne.

My korzystamy z kilku pomocy pani Marii. Dzięki nim zapoznajemy dzieci z ilościami, które kryją się za liczbami.

To bardzo ważne zagadnienie, które również sygnalizuje Doman – dzieci uczone matematyki tradycyjnymi metodami operują liczbami ale nie wiedzą, jakie ilości kryją się za nimi. Dziecko, które ma wyobrażenie ilości, które dodaje, mnoży etc. przeżywa matematykę bardziej konkretnie niż abstrakcyjnie.

Zabawy dużymi liczbami pomocami Montessori i są dla dzieci dużo ciekawsze bardziej rozwojowe, niż sumowanie kilku patyczków w przedszkolu (które raczej nie rozwiną matematycznych skrzydeł Twojego dziecka).

Małe dzieci uwielbiają duże liczby i co najważniejsze – doskonale sobie z nimi radzą!

  • Ellen i Ben Kaplanowie – zdolności arytmetyczne

B&E Kaplanowie są profesorami z Harvardu. Ich badania na temat zdolności matematycznych małych dzieci są jednoznaczne – dzieci mają talent matematyczny i u każdego dziecka można go rozbudzić. Według tych niezwykłych naukowców, dzieci tracą swoje uzdolnienia matematyczne, gdyż są w nieodpowiedni sposób uczone matematyki – szczególnie w pierwszych klasach szkoły podstawowej, kiedy są uczone przez nauczycieli nauczania początkowego, którzy nie są matematykami i często sami siebie uważają za matematycznie nieuzdolnionych.

Kaplanowie opracowali szereg gier i zabaw, które pozwalają dzieciom dobrze zrozumieć działania arytmetyczne, dzięki czemu stają się biegłymi matematykami.

  • B&E Kaplanowie – rozwiązywanie problemów

Ale najważniejszym elementem metody Kaplanów jest rozwiązywanie przez dzieci problemów logicznych i matematycznych. Pobudza to dzieci do samodzielnego myślenia.

Rozwiązywanie zadań sprawia dzieciom dużo radości i podnosi wiarę w siebie. A co równie ważne, dzieci zaczynają lubić matematykę i później doskonale radzą sobie z nią w szkole!

Dzieci angażują się w zajęcia, gdyż są one prowadzone w formie gry fabularnej. Mali matematycy stają się Łowcami Smoków. Smoki AntyMaty chcą, żeby wszystkie dzieci straciły swoje zdolności matematyczne. Ale dzielni Łowcy, pielęgnują i rozwijają swoje talenty matematyczne, dzięki czemu mogą walczyć ze smokami.

Kurs liczy 30 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 45 minut)

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową!

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

nauka matematyki

Mały Odkrywca "Dobrzy , kosmiczni piraci"
kurs dla dzieci w wieku 6  lat

 

Mali  Mistrzowie Matematyki - Łowcy smoków

kurs dla dzieci w wieku 6 lat

 

MAŁY ODKRYWCA "Dobrzy, kosmiczni piraci"

Odkrywanie świata oraz fascynująca nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego  - kurs dla dzieci w wieku 6 lat

 

Program ten jest podzielony na 12 książeczek i jest przeznaczony dla dzieci  sześcioletnich.

Kurs przygotowuje dzieci do rozpoczęcia nauki szkolnej.

 

Twoje dziecko rozwinie swój niezwykły potencjał dzięki czterem filarom naszego kursu.

 

Zabawa w czytanie to coś, czego Twoje dziecko nie doświadczy w przedszkolu. Wykorzystując dwanaście specjalnie przygotowanych książeczek pokażemy Twojemu maluchowi, jak się bawić z wyrazami, dzięki czemu szybko nauczy się czytać.    

Eksperymenty – W trakcie zajęć, wykonujemy wraz z dziećmi wiele eksperymentów naukowych, które wyjaśniają im różne ciekawe zjawiska chemiczne i fizyczne, z którymi często stykają one się na co dzień.     

Pewne siebie dziecko jest bardziej otwarte na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy. Wykorzystując gry, dramy i zabawę nauczymy Twoje dziecko współpracy i radzenia sobie z problemami.    

„Dobrzy , kosmiczni piraci” to gra fabularna podczas, która spaja cały kurs. Dzieci bawią się w dobrych piratów. Dzieci otrzymują tajemniczy list…. i tak rozpoczyna się ich podróż w czasie i przestrzeni…     

 

Podczas zajęć Dzieci empirycznie doświadczają treści książeczek, poprzez gry, zabawy i eksperymenty naukowe. Dzięki takiej formie zajęć Dzieci rozwijają ciekawość świata, poznają jego wielorakość, złożoność i bogactwo. Takie przygotowanie sprawia, że książeczki przywołują miłe skojarzenia i budują postawę „LUBIĘ CZYTAĆ”, dzięki której Dziecko łatwiej i szybciej opanowuje sztukę czytania i przeżywa mniej stresu w szkole.

 

Dlaczego warto?

 

•     Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu – szkoła nie powinna tego tłamsić.

•     Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości i zaangażowania.

•      Podczas 26 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 45 minut) Twoje dzecko odkryje radość uczenia się i samodzielnego zdobywania wiedzy – tak potrzebną w starszych klasach.

To jednak nie wszystko. W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców (każdy trwa 2 godziny). Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu. Przedszkole to tylko początek jego Wielkiej Drogi - pomóż swojemu dziecku wkroczyć na nią z impetem!

 

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową

 

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

 

Co Twoje dziecko wyniesie z kursu

 

* Twoje dziecko rozpocznie niesamowitą przygodę z czytaniem. A to wszystko bawiąc się i nie tracąc dzieciństwa!

* Czytanie, eksperymenty i doświadczenia dadzą maluchowi poczucie, że umie „coś ekstra”!

* Twoje dziecko nabierze pewności siebie – dzięki zajęciom będzie wiedziało, że zawsze sobie poradzi!

* Dziecko odkryje i doceni swoje mocne strony oraz nauczy się współpracy poprzez gry i zabawy.

* Maluch zainteresuje się światem. Dzięki serii eksperymentów, nauczy się pytać i dedukować.

* Utrwalona chęć nauki nowych rzeczy pozostanie z nim na całe życie!

* Przygotujemy Twojego Małego Odkrywcę do szkoły.

* Fascynacja światem nauki i książek sprawi, że chodzenie do szkoły i nauka będą przyjemnością!

 

 

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!

Lekcje pokazowe i dni otwartych drzwi

Harmonogram zajęć 2018/2019

Powrót do góry strony

Spektrum  - Koszalin

ul Jantarowa 26

+48 535 895 551

+48 697 709 556

e-mail biuro@spektrum-szkolenia.pl

www.spektrum-szkolenia.pl

 

 

Niepubliczna Placówka Oświatowa
Akademia Nauki - Koszalin

ul Mieszka I 30

+48 733 278 182

+48 697 709 556

e-mail biuro@akademianauki-koszalin.pl

 

Centrum Szkoleń i rozwoju kadr